خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/17 12:06:46
سرویس اقتصادی
بیگلری تاکید کرد:

جذب فاینانس خارجی راهکاری برای دورزدن مشکلات اقتصادی کشور/خروج پروژه های عمرانی از رکود با تزریق سرمایه های خارجی

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور،گفت:باتوجه رکود حاکم بر بسیاری از پروژه های عمرانی بهترین راه برای کمک به این وضعیت جذب منابع کارآمد خارجی است.
جذب فاینانس خارجی راهکاری برای دورزدن مشکلات اقتصادی کشور/خروج پروژه های عمرانی از رکود با تزریق سرمایه های خارجی عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور،گفت:باتوجه رکود حاکم بر بسیاری از پروژه های عمرانی بهترین راه برای کمک به این وضعیت جذب منابع کارآمد خارجی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104846714052.jpg جذب,فاینانس,خارجی,راهکاری,برای,دورزدن,مشکلات,اقتصادی,کشور/خروج,پروژه,های,عمرانی,از,رکود,با,تزریق,سرمایه,های,خارجی Icana

محسن بیگلری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور،گفت:در شرایط فعلی جذب سرمایه های خارجی یکی از بهترین راهکارها برای کمک به وضعیت اقتصادی کشور است.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی،جذب فاینانس خارجی را راهکاری برای تکمیل پروژه های بزرگ کشور خواند و تصریح کرد:در شرایط فعلی که اقتصاد کشور در بن بست قرار داشته و بسیاری از پروژه های عمرانی نیمه تمام رها شده ،بهترین راه برای کمک به این وضعیت تزریق منابع کارآمد خارجی است.

سرمایه گذاران خارجی باید از برگشت پذیری منابع خود اطمینان حاصل کنند

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران خارجی باید از برگشت پذیری منابع خود اطمینان حاصل کنند،افزود:جذب سرمایه های خارجی برای تکمیل پروژه های عمرانی کلان کشور باید همراه با تضامین لازم باشد.

این نماینده مردم درمجلس دهم،ادامه داد:جذب سرمایه‌های خارجی با درنظرگرفتن پیش شرط هایی از جمله جذب براساس الگوی مناسب،هدایت سرمایه‌ها به بخش های دارای مزیت،جذب سرمایه کشورهای دوست و انتقال فناوری می تواند به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از پروژه های کلان کشور از جمله آزادراه تهران –شمال در نتیجه کمبود منابع مالی سال ها در مسیر تکمیل و بهره برداری قرار گرفته است،گفت: درصورتی که بتوانیم از ظرفیت سرمایه های خارجی در امور داخلی به ویژه عمرانی استفاده کنیم،چرخ اقتصادی کشور با کاهش بیکاری به حرکت در خواهد آمد.

وی ادامه داد:درنظرگرفتن تضامین مورد نیاز برای سرمایه گذاران از حیث جذب منابع آن ها باید در دستورکار قرار بگیرد تا به این ترتیب تزریق منابع تسهیل شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بتوانیم با جذب سرمایه های کلان خارجی از شرایط پسابرجام به نفع کشور نهایت استفاده را ببریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet