هدر موبایل
1395/07/17 15:15:02
سرویس سیاسی
نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت:

تنبیه شدید پژاک؛ خط و نشان ارتش و سپاه برای دشمنان ایران اسلامی + فیلم

نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند که نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت لوای مقام معظم رهبری ضمن حفظ اتحاد همانند گذشته بر حفاظت از مرزها نیز تلاش می‌کنند.
تنبیه شدید پژاک؛ خط و نشان ارتش و سپاه برای دشمنان ایران اسلامی + فیلم نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند که نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت لوای مقام معظم رهبری ضمن حفظ اتحاد همانند گذشته بر حفاظت از مرزها نیز تلاش می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108589789784.jpg تنبیه,شدید,پژاک؛,خط,و,نشان,ارتش,و,سپاه,برای,دشمنان,ایران,اسلامی,+,فیلم Icana

سرویس سیاسی، خبرگزاری خانه ملت؛ گروهک تروریستی پژاک که بدون هیچ پایگاه مردمی و صرفا توسط دشمنان جمهوری اسلامی ایران اجیر میشود و هر از گاهی با دریافت مبالغی از طرف حامیان خود، اقدام به ورود به خاک ایران میکند. در چند روز گذشته نیز یک تیم 12 نفره مانند سالهای اخیر در دام نیروهای شجاع جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و تمام اعضای تیم 12 نفره این گروهک با همکاری منسجم سپاه پاسداران و هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به هلاکت رسیدند.

مسئولان و نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از عوامل مقابله با این نیروهای معاند و تروریست، به تشریح آن پرداختند که در ادامه گفتوگوهای انجام شده را مشاهده مینمایید.

 

نقش موثر هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در انهدام تیم 12 نفره گروهک تروریستی پژاک

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه درگیری نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نیروهای گروهک تروریستی پژاک در کرمانشاه با موفقیت همراه بوده است، اظهار داشت: تیم ۱۲ نفره‌ای از گروهک پژاک بدون اینکه حتی یک نفر از آن‌ها بتواند فرار کند مورد هدف نیروهای مردمی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی قرار گرفت و همه آن‌ها به هلاکت رسیدند.

عضو ‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران چشم دیدن وجود آرامش در کشور را ندارند، بیان کرد: تلاش گروهک پژاک با هوشیاری نیروهای ارتش، سپاه، بسیجی و مردمی در نطفه خفه شد.

قاسم جاسمی 3406758/17/2016 1:15:38 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/08/201608105511200228_Thum.jpgقاسم جاسمی

قاسم جاسمی

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروهای نظامی و مردمی حاضر در استان کرمانشاه اجازه نخواهند داد این استان که بنا بر فرموده مقام معظم رهبری سینه ستبر و چهره زیبای کشور است، بر آن خدشه‌ای وارد شود، ادامه داد: با لطف خدا و تلاش نیروهای سپاه و ارتش امنیت کامل در استان کرمانشاه برقرار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: درگیری بین نیروهای خودی با تیم ۱۲ نفره پژاک در منطقه مرزی ثلاث باباجانی اتفاق افتاده بود که بعد از تمرکز تیم ۱۲ نفره، همه آن‌ها به هلاکت رسیدند.

جاسمی افزود: نیروهای توانمند هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیاتی حساب شده توانستند همه اعضای تیم 12 نفره گروهک تروریستی پژاک را در منطقه ثلاث باباجانی به هلاکت برسانند که این زحمات هوانیروز ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران در کشور قابل تقدیر است.

 

هماهنگی هوانیروز ارتش و سپاه استان کرمانشاه در انهدام تیم پژاک موثر بود

شهاب نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انهدام تیم 12 نفره گروهک پژاک توسط نیروهای ارتش و سپاه پاسداران در استان کرمانشاه، اظهار داشت: هر کسی که در مناطق مرزی در جهت تامین امنیت کشور تلاش کند باید مورد تقدیر و تشکر قرار بگیرد.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به دلیل مرزی بودن منطقه اجازه نخواهیم داد که حتی یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمن بیفتد.

شهاب نادری 3406756/13/2016 6:17:17 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/06/201606103176180248_Thum.jpg

شهاب نادری

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خدا را شاکریم که دستگاه‌های امنیتی با هوشیاری لازم دشمنی که قصد تحرکات منفی داشت را شناسایی کردند و در طی یک عملیات منسجم آن ها را در بدو ورود به هلاکت رساندند.

نادری با تشکر از عملکرد هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در انهدام تیم 12 نفره پژاک، متذکر شد: با توجه به اینکه این مسئله در بخش ازگله انجام شده است لازم می دانم از نیروهایی که در این زمینه تلاش کرده اند قدردانی کنم، همچنین نیروهای مردمی نیز به خوبی در شناسایی این افراد همکاری کردند.

وی افزود: آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود نمی خواهند مردم ایران در آرامش باشند ولی هوشیاری مردم و مدیریت سردار ریحانی در سپاه و سایر مسئولان ارتش با همکاری بسیار خوب توانسته‌اند که آرامش کامل را در منطقه ایجاد کنند و همه این ارکان گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند./

سیدقاسم جاسمی10/8/2016 3:04:26 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/08/201608105511200228_Thum.jpg
دانلود

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet