هدر موبایل
1395/07/25 09:22:33
سرویس اقتصادی
پاپی زاده:

دولت در بدهکاری کشاورزان به بانک ها سهم دارد

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه آب بها قبل از کشت توسط دولت از کشاورز دریافت می شود،گفت:زمانی که دولت بهای محصول را به موقع پرداخت نمی کند کشاورز با هزینه دیرکرد تسهیلات بانکی روبرو شود.
دولت در بدهکاری کشاورزان به بانک ها سهم دارد عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه آب بها قبل از کشت توسط دولت از کشاورز دریافت می شود،گفت:زمانی که دولت بهای محصول را به موقع پرداخت نمی کند کشاورز با هزینه دیرکرد تسهیلات بانکی روبرو شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44781.jpg دولت,در,بدهکاری,کشاورزان,به,بانک,ها,سهم,دارد Icana

عباس پاپی زاده درگفت وگو  باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تاخیر در بهای پرداختی به کشاورز، گفت:  کشاورز با تلاش  طاقت فرسا به تولید محصولات کشاورزی می پردازد،بنابراین سزوار نیست زمانی که دولت بهای محصول را به موقع پرداخت  نمی کند کشاورز با دیرکرد وام روبرو شود؛بنابراین دولت باید دراین  راستا ورود کند  و به جای کشاورز  بهای دیرکرد را پرداخت کند.

 نماینده  مردم دزفول درمجلس شورای اسلامی افزود:زمانی که کشاورز در راستای عدم  پرداخت بهای محصول توسط  دولت  به بانک ها  بدهکار می شود،مشخص است که دولت در این راستا مقصر است.

وی ادامه داد:زمانی که کشاورز در راستای قرار داد با دولت قرار می گیرد؛دولت پول نقد از کشاورز  می گیرد؛بطور مثال آب بهای کشاورزی را کشاورز مجبور است قبل از کشت پرداخت کند و این درحالی است که بهای نهاده های کشاورزی  را نیز کشاورز باید در  اول کشت پرداخت کند.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه دیرکرد وام های کشاورزی که بر مبنای تاخیر در پرداخت بهای کشاورز توسط دولت ایجاد می شود را نباید کشاورز  پرداخت کند،یادآورشد:کشاورز نباید دیرکرد وامی را پرداخت کند  که در نتیجه  تاخیر در بهای پرداختی محصول خود رقم خورده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet