ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/17 13:49:00
سرویس سیاسی
حسن بیکی:

عربستان برای انحراف افکار عمومی از کشتار در یمن منطقه را به چالش می کشاند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رزمایش اخیر عربستان در خلیج فارس برای انحراف افکار عمومی از کشتار در یمن صورت گرفت.
عربستان برای انحراف افکار عمومی از کشتار در یمن منطقه را به چالش می کشاند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رزمایش اخیر عربستان در خلیج فارس برای انحراف افکار عمومی از کشتار در یمن صورت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108597653877.jpg عربستان,برای,انحراف,افکار,عمومی,از,کشتار,در,یمن,منطقه,را,به,چالش,می,کشاند Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات اخیر عربستان در منطقه از جمله برگزاری رزمایش نظامی در آبهای خلیج فارس اظهار داشت: عربستان با دستور آمریکا و با هدف فرافکنی از شکست هایش یمن ومنحرف کردن افکار عمومی درسطح منطقه وجهان از فلسطین و غارت کشتی کمک رسان به کودکان غزه دست به چنین اقداماتی می زند.

نماینده مردم دامغان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: کارنامه عربستان با عملکردهای نادرست سیاه شده است و برای ترمیم موارد گذشته دست به اقداماتی بدتر و غیر معقول می زند.

وی تاکیدکرد: ریاض دلارهای و پولهای نفتی ملت عربستان را صرف خرید سلاح های از رده خارج آمریکایی ها می کند تا هم دستورات همپیمانانش را اجرایی کند وهم به کشورهایش به روش های مختلف پول می دهد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علت اصلی این باج دهی وهمراهی عربستان با غرب برای ایجاد تنش در منطقه این است که سلطان خوار و ذلیل آل سعود برای حفظ پادشاهی اش چنین باجی به غرب و به خصوص آمریکا می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet