ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/17 13:30:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون شوراها:

مبنای اقتصاد مقاومتی تکیه بر اقتصاد داخلی است

رییس کمیسیون شوراهای مجلس مبنای اقتصاد مقاومتی را تکیه بر اقتصاد داخلی دانست.
مبنای اقتصاد مقاومتی تکیه بر اقتصاد داخلی است رییس کمیسیون شوراهای مجلس مبنای اقتصاد مقاومتی را تکیه بر اقتصاد داخلی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105408628441.jpg مبنای,اقتصاد,مقاومتی,تکیه,بر,اقتصاد,داخلی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد کولیوند، اظهار کرد: تکیه براقتصاد داخلی مبنای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی ادامه داد: بدون شک اگر مشکلات و نارسایی های موجود درمسیر تولید داخلی رفع شود شاهد تحقق شعار اقصاد مقاومتی خواهیم بود.

رییس کمیسیون شوراها اضافه کرد: با تکیه بر تولید داخلی کشور در اقتصاد به خودکفایی رسیده و به این ترتیب دشمن نمی تواند بر ما مسلط شده و با اعمال تحریم ها اهداف خود را عملی کند.

وی افزود: این که مقام معظم رهبری چندین سال است از اقتصاد به عنوان بخشی از شعار سال نام می برد نشانگر آن است که این موضوع در توسعه همه جانبه کشور نقشی اساسی دارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: برای رسیدن به خودکفایی اقتصادی،  مسئولان باید اجرای  طرح های اقتصاد مقاومتی را در اولویت‌های خود قرار دهند.

کولیوند ابراز کرد: برای اینکه شعار امسال به تحقق بپیوندد باید همه با هم تعامل و همبستگی داشته باشیم و اقتصاد مقاومتی را در کارهای خود به عنوان یک اصل قرار دهیم.

به گزارش ایسنا، کولیوند در پایان گفت: برای تحقق اهداف مذکور دولت و مجلس  باید کنار هم قرار گیرند و از پرداختن  به تنش و اختلافات پرهیز کنند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet