خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/23 11:01:37
سرویس اقتصادی
میرزایی نیکو ،تاکیدکرد:

شبکه دلالی مانعی برای تعادل در بازار شکر

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه درمجلس با بیان اینکه احتکار و قاچاق عواملی برای عدم تعادل نرخ شکر است،گفت:مافیای شکر نمی گذارند نرخ محصول در شرایط تعادل قرار بگیرد.
شبکه دلالی مانعی برای تعادل در بازار شکر نماینده مردم دماوند و فیروزکوه درمجلس با بیان اینکه احتکار و قاچاق عواملی برای عدم تعادل نرخ شکر است،گفت:مافیای شکر نمی گذارند نرخ محصول در شرایط تعادل قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg شبکه,دلالی,مانعی,برای,تعادل,,در,بازار,شکر Icana

قاسم میرزایی نیکو درگفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت نرخ شکر،گفت: مافیا مانعی برای تعادل  بازار شکر به شمارمی آید و این درحالی است که باید در این راستا تمهیداتی اتخاذ شود که مافیای شکر در این عرصه حذف شود تا نرخ شکر در شرایط ایده ال قرار بگیرد.

نماینده مردم دماوند و  فیروزکوه درمجلس شورای  اسلامی با بیان اینکه احتکار و قاچاق شکر نیز از عواملی است که بر نرخ شکر تاثیرگذاشته  است،تصریح کرد: با کنترل  وضعیت احتکار  و قاچاق  شکر می توانیم وضعیت  بازار شکر را سروسامان ببخشیم .

وی با بیان اینکه ما نیازمند افزایش کارخانجات  تبدیل چغندرقند به  شکر در کشور هستیم ،ادامه داد:افزایش تولید شکر ارتباط مستقیمی با ایجاد کارخانه های صنایع تبدیلی در این راستا دارد.

عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مافیای شکر عاملی برای عدم  تعادل نرخ شکر است،یادآورشد:برای تولید بهینه شکر از محصولات پیرامونی  همچون چغندر قند و  نیشکر ما نیازمند ایجاد کارخانه های جانبی و صنایع تبدیلی به نحو کارشناسانه ای هستیم./

پایان پیام

 

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet