خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/17 19:20:52
سرویس سیاسی
خدابخشی خبرداد:

بحث و بررسی در خصوص محاسبه جداول کمی برنامه و تدوین نظام بررسی پیشنهادات در کمیسیون تلفیق

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: در جلسه مشترک امروز هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق با سازمان برنامه و مرکز پژوهش ها در خصوص محاسبه جداول کمی برنامه و نظام بررسی پیشنهادات در کمیسیون تلفیق بحث و بررسی شد.
بحث و بررسی در خصوص محاسبه جداول کمی برنامه و تدوین نظام بررسی پیشنهادات در کمیسیون تلفیق سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: در جلسه مشترک امروز هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق با سازمان برنامه و مرکز پژوهش ها در خصوص محاسبه جداول کمی برنامه و نظام بررسی پیشنهادات در کمیسیون تلفیق بحث و بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106425249220.jpg بحث,و,بررسی,در,خصوص,محاسبه,جداول,کمی,برنامه,و,تدوین,نظام,بررسی,پیشنهادات,در,کمیسیون,تلفیق Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه امروز (شنبه 17 مهرماه)هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: امروز جلسه‌ای مشترک بین هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق، سازمان برنامه و مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه پیشنهادی دولت برای سالهای 95 تا 99 بوده است، بیان کرد: آن چیزی که در کمیسیون تلفیق مصوب شد، لایحه برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برای سالهای 96 تا سال 1400 بود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجائی که تغییر سال‌های اجرای برنامه، جداول اهداف کلان و همینطور منابع و مصارف را دچار دگرگونی می‌کند، بنابراین لازم است که با توجه به تغییر سال‌های اجرای برنامه، این تغییرات لحاظ، و جداول نیز متناسب با آن‌ها محاسبه شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: عنوان لایحه دولت در کمیسیون تلفیق به لایحه برنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی فرهنگی برای سالهای 96 تا 1400 تغییر یافت که در نشست امروز این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و روی گزارش کمیسیون‌ها نیز بحث و بررسی شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet