هدر موبایل
1395/07/17 08:38:00
سرویس سیاسی
امیرعبداللهیان در واکنش به حمله عربستان به مجلس عزاداری در یمن:

حاکمان عربستان بی خردانه با امنیت کشور خود و منطقه بازی می کنند/ گرفتاری ریاض در باتلاق یمن

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه زمان به نفع ریاض نیست، گفت: عربستان در باتلاق یمن گرفتار آمده و چنانچه مقاومت مردمی نشان می دهد ریاض روزهای سخت تری را در معرکه یمن پیش رو دارد.
حاکمان عربستان بی خردانه با امنیت کشور خود و منطقه بازی می کنند/ گرفتاری ریاض در باتلاق یمن دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه زمان به نفع ریاض نیست، گفت: عربستان در باتلاق یمن گرفتار آمده و چنانچه مقاومت مردمی نشان می دهد ریاض روزهای سخت تری را در معرکه یمن پیش رو دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/45389.jpg حاکمان,عربستان,بی,خردانه,با,امنیت,کشور,خود,و,منطقه,بازی,می,کنند/,گرفتاری,ریاض,در,باتلاق,یمن Icana

حسین امیرعبداللهیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به جنایت اخیر سعودی در یمن و حمله به مجلس عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) گفت: حاکمان سعودی کاسه صبر مردم مقاوم یمن را لبریز کرده اند.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل یادآور شد: عادل جبیر ١٦ ماه پیش در جده با غرور و تکبر به من گفت که ظرف چند روز در جنگ یمن پیروز می شوند که پاسخ لازم را گرفت.

وی افزود: امروز 16ماه  تجاوز دیوانه وار ریاض علیه مردم یمن ادامه دارد و عربستان در باتلاق یمن گرفتار آمده است چنانچه مقاومت مردمی نشان می دهد ریاض روزهای سخت تری را در معرکه یمن پیش رو دارد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان خاطرنشان کرد: حاکمان عربستان  بازیچه سیاست کلان محور آمریکا و رژیم صهیونیستی شده و با امنیت کشورشان و منطقه بی خردانه بازی می کنند و بی تردید زمان به نفع ریاض نیست.

به گزارش خانه ملت، وزارت بهداشت یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد تاکنون در حمله روز گذشته جنگنده‌های عربستان به مراسم ختم در صنعا، دسته کم ۱۴۴ نفر کشته و ۵۲۷ تن زخمی شده‌اند که سید حسن نصرالله نیز در همین زمینه خواستار محکوم کردن جنایت عربستان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet