هدر موبایل
1395/07/19 08:39:00
سرویس اقتصادی
خادم تاکیدکرد :

توسعه سیستم بازاریابی عاملی برای حذف دلالان در صنعت کشاورزی

عضوکمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:توسعه سیستم بازاریابی و بازار عرضه مستقیم راهکارهایی برای حذف دلالان درصنعت کشاورزی به شمارمی آید.
توسعه سیستم بازاریابی عاملی برای حذف دلالان در صنعت کشاورزی عضوکمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:توسعه سیستم بازاریابی و بازار عرضه مستقیم راهکارهایی برای حذف دلالان درصنعت کشاورزی به شمارمی آید. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102925212728.jpg توسعه,سیستم,,بازاریابی,عاملی,برای,حذف,دلالان,در,صنعت,کشاورزی Icana

سیدعلاء الدین خادم درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه  ملت درباره  حضور دلالان در  صنعت کشاورزی،گفت: برای حذف دلالان  درصنعت کشاورزی  کار ساده ای  را پیش رو نداریم،اما می توان با برنامه ریزی جامع درعرضه  مستقیم  تولیدات کشاورزی  حضور دلالان را دراین صنعت ریشه کن کرد.

وی ادامه داد:برای بهبود وضعیت صنعت کشاورزی ما باید  بر طبق مصرف  سالانه کشور  برنامه ریزی کنیم.

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حذف دلالان باید تدابیری در راستای عرضه محصولات  اندیشیده شود تا کشاورز نگرانی جهت فروش محصولات را نداشته باشد،ادامه داد: کشاورز  زمانی که نسبت به بازار فروش اطمینان دارد،می تواند  با خیال  راحت به کاشت ،داشت و برداشت  محصول بپردازد.

 وی ادامه داد: برای  حذف  دلالان در  صنعت کشاورزی باید سیستم بازاریابی  به نحو مطلوب فعال شود تا کشاورز محصول را با نرخ منطقی بلافاصله پس از تولید به بازارهای از قبل تعیین شده برای فروش ارسال کند.

خادم افزود: زمانی که ما بازارهای  عرضه مستقیم را  دراختیار نداشته باشیم، بدیهی است که بازار به دست دلالان در  صنعت کشاورزی می افتد؛بنابراین برای تقویت  تولید داخلی و حمایت از کشاورز باید سازوکارهای مناسبی برای عرصه مستقیم تولیدات کشاورزی  به طریق مستقیم اتخاذ شود.

وی ادامه داد:در بسیاری از کشورها در صنعت کشاورزی بازار مستقیم عرضه  ایجاد می شود تا مردم بتوانند بطور مستقیم محصول  را خریداری کنند؛بنابراین باید وزارت کشاورزی در  این راستا تمهیدات  مناسبی  را اتخاذ کند.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی  مجلس با بیان اینکه  برنامه سالانه باید برای تنظیم  بازار محصولات  کشاورزی ترسیم شود،گفت:ما نیازمند برنامه مدون هستیم تا بازار محصولات کشاورزی  تنظیم شود؛ما  نباید در زمینه  تنظیم بازار محصولات کشاورزی  به صورت مقطعی ورود کنیم.

پایان پیام

 

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet