هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نیازآذری تاکیدکرد:

ضرورت همکاری مردم در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت ثبت نام اینترنتی مردم در سرشماری نفوس و مسکن،گفت:روش الکترونیکی منجر به کاهش فرم های کاغذی،افزایش سرعت استخراج و انتشار نتایج سرشماری می شود.
یکشنبه 18 مهر 1395 ساعت 13:34
ضرورت همکاری مردم در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت ثبت نام اینترنتی مردم در سرشماری نفوس و مسکن،گفت:روش الکترونیکی منجر به کاهش فرم های کاغذی،افزایش سرعت استخراج و انتشار نتایج سرشماری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104937171404.jpg ضرورت,همکاری,مردم,در,ثبت,نام,اینترنتی,سرشماری,نفوس,و,مسکن Icana

حسین نیازآذری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت سرشماری نفوس و مسکن سال 95 کشور گفت:سرشماری سال 95 برای نخستین بار به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه روش اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن به صرفه جویی در وقت و همچنین کاهش هزینه های مردم می انجامد، افزود: مردم باید با تسریع در مراجعه به سایت sarshomari95.ir ثبت اطلاعات خود در این سامانه را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی با اشاره به دسترسی غالب همشهریان به اینترنت ابراز امیدواری کرد :مردم به منظور صرفه جویی در وقت و کم تر شدن هزینه ها در روزهای آینده از روش اینترنتی استقبال خوبی خواهند کرد.

نیازآذری با تاکید بر نقش و جایگاه برنامه ریزی دقیق و منسجم بر پایه آمار و اطلاعات جامع و دقیق به منظور بهبود شرایط زندگی خانوارها،تصریح کرد: روش الکترونیکی منجر به کاهش فرم های کاغذی، افزایش سرعت استخراج و انتشار نتایج سرشماری می شود که این موضوع بسیار قابل توجه است و در آینده می تواند جایگزین روش های قدیمی شود.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به اینکه در اکثر کشورهای پیشرفته سرشماری ها به صورت الکترونیکی انجام می شود گفت: همه مسئولان استانی و کشوری باید ضمن ثبت اطلاعات خانوار خود در سامانه، مردم را نیز به استفاده از این روش تشویق کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط