هدر موبایل
1395/07/18 13:03:54
سرویس دیگر رسانه‌ها
قره‌خانی خبر داد:

بازدید کمیسیون انرژی مجلس از پارس جنوبی و بررسی پیشرفت پروژه‌ها

سخنگوی کمیسیون انرژی از سفر اعضای این کمیسیون به عسلویه برای بازدید از فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی و میزان پیشرفت این پروژه ها خبر داد.
بازدید کمیسیون انرژی مجلس از پارس جنوبی و بررسی پیشرفت پروژه‌ها سخنگوی کمیسیون انرژی از سفر اعضای این کمیسیون به عسلویه برای بازدید از فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی و میزان پیشرفت این پروژه ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101767960183.jpg بازدید,کمیسیون,انرژی,مجلس,از,پارس,جنوبی,و,بررسی,پیشرفت,پروژه‌ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اخیر اوپک در الجزایر اظهار کرد: امیری خامکانی عضو هیئت رئیسه کمسیون انرژی که در این نشست حضور داشت، گزارشی از این نشست به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی با بیان اینکه گزارش امیری خامکانی از دستاورد نشست اوپک برای کشور مثبت بود، تصریح کرد: بنابراین لزومی برای حضور زنگنه وزیر نفت برای ارائه گزارش وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس همچنین به سفرهای استانی کمیسیون متبوع خود، اشاره کرد و گفت: کمسیون انرژی در راستای وظیفه نظارتی خود و همچنین به عنوان کمیسیون تخصصی به استانهایی که سرمایه‌گذاری در زمینه نفت و گاز در آنها شده و یا استانهایی که پتانسیل سرمایه‌گذاری در زمینه نفت و گاز را دارند، سفر می‌کنند.

قره خانی با بیان اینکه همچنین اعضای کمیسیون به استانهایی که نیروگاههای انرژی، برق آب وجود دارد، سفر می‌کنند، تصریح کرد: اولویت این کمیسیون استانهای نفت و گاز خیز است.

به گزارش تسنیم؛ وی با بیان اینکه سفر به عسلویه در دستورکار کمیسیون قرار دارد، گفت: در این سفر بازدید از فازهای 15 و 16 پارس جنوبی و میزان پیشرفت این پروژها از جمله برنامه‌های این کمیسیون است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet