هدر موبایل
1395/07/18 15:31:01
سرویس سیاسی
حسن بیکی:

پلیس اینترپل نشان دهد، طرفدار خاوری نیست/ دزدی و غارت خاوری ثابت شده است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پلیس اینترپل نشان دهد طرفدار و همراه خاوری که غارتش از ملت ایران ثابت شده است، نیست.
پلیس اینترپل نشان دهد، طرفدار خاوری نیست/ دزدی و غارت خاوری ثابت شده است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پلیس اینترپل نشان دهد طرفدار و همراه خاوری که غارتش از ملت ایران ثابت شده است، نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108597653877.jpg پلیس,اینترپل,نشان,دهد،,طرفدار,خاوری,نیست/,دزدی,و,غارت,خاوری,ثابت,شده,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره حذف نام محمودرضا خاوری از افراد تحت تعقیب ایران در وب سایت رسمی اینترپل اظهار داشت: دولت کانادا تغییر کرده است و صریحا تصریح کرده است که دولت گذشته راه اشتباهی رفته و تلاش دارند روابط خود را با جمهوری اسلامی ترمیم کنند، برای این منظور باید با پلیس اینترپل برای برگرداندن خاوری به ایران همکاری کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: ایران از خاوری در دادگاه لاهه و پلیس اینترپل شکایت کردیم و او را به عنوان دزد و غارتگر اموال ملت ایران معرفی کردیم، خاوری به عنوان کسی که به منافع جمهوری اسلامی لطمه زده باید دستگیر شود و دولت کانادا باید در این مسیر همکاری لازم را داشته باشد.

وی گفت: طبیعتا عناصری و افرادی که طرفدار خاوری هستند مانع دستگیری و عدوت او به ایران می شوند، پلیس اینترپل نشان دهد که چنین رفتاری ندارد و بر اساس قوانین بین المللی عمل کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت کانادا نیز حسن نیت خود را نشان دهد و در دستگیری این دزد با پلیس اینترپل همکاری کند تا اموال غارت رفته ملت ایران به آنها بازگردانده شود.

حسن بیکی تاکیدکرد: دولت کانادا از قطع رابطه با ایران متضرر شده است و اکنون متوجه شده ایران منزولی نیست بلکه کاناداست که در خاورمیانه تنها مانده است.  

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خاوری باید به ایران برگردانده شود تا پول ملت را با سود برگرداند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet