هدر موبایل
1395/07/20 09:47:50
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

خاوری باید در باند قرمز پلیس بین الملل باقی بماند/ آزادی چنین افرادی به نفع امنیت بین‌المللی نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: محمودخاوری به دلیل اختلاسی که داشته باید همچنان در باند قرمز اینترپل باقی بماند چرا که آزادی چنین افرادی به نفع امنیت بین المللی نیست.
خاوری باید در باند قرمز پلیس بین الملل باقی بماند/ آزادی چنین افرادی به نفع امنیت بین‌المللی نیست عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: محمودخاوری به دلیل اختلاسی که داشته باید همچنان در باند قرمز اینترپل باقی بماند چرا که آزادی چنین افرادی به نفع امنیت بین المللی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100276817728.jpg خاوری,باید,در,باند,قرمز,پلیس,بین,الملل,باقی,بماند/,آزادی,چنین,افرادی,به,نفع,امنیت,بین‌المللی,نیست Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه پلیس اینترپل نام خاوری را از لیست تحت تعقیب فهرست ایران حذف کرده است، گفت: متاسفانه نهادی های بین المللی نشان داده اند که در خدمت سیاسی زورمداران هستند و پلیس بین الملل نیز از این ماجرا مستثنا نیست.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: ایران همواره به تخلف مالی خاوری برای دستگیری این فرد در کانادا اشاره داشته و شاهد بودیم که حتی در کانادا نیز دست به تخلف زده است. بارها دولت ایران اعلام کرده که خاوری به کشور برگردد و با حضور در دادگاه از خود در برابر اتهاماتش دفاع کند.

وی تاکیدکرد: این فرد از اعتماد دولت سوء استفاده کرده و اموال و دارایی مردم را حیف و میل کرده است بنابراین باید همواره تا بازداشتش در باند قرمز پلیس اینترپل باقی بماند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گذشت اینترپل از خاوری در نهایت به نفع امنیت بین المللی نخواهد بود.

به گزارش خانه ملت، محمودرضا خاوری که مدیر عامل سابق بانک ملی بود متهم ردیف اول اختلاس 3 هزار میلیاردی است که به کانادا فرار کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet