هدر موبایل
1395/07/24 09:18:55
سرویس سیاسی
حسن بیکی در واکنش به اظهارات خصمانه نمایندگان کنگره آمریکا:

رویکرد دو گانه گاوچران ها در مقابل فضای پسابرجام ایران/جنگ تبلیغاتی احزاب برای فریب افکار عمومی آمریکا

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه جمهوری اسلامی از سیاست های تشویقی و تهدیدی آمریکا هیچ هراسی ندارد، گفت: اظهارات نمایندگان کنگره آمریکا در شرایط پسابرجام بار دیگر مهر تأییدی بر سیاست های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران است.
رویکرد دو گانه گاوچران ها در مقابل فضای پسابرجام ایران/جنگ تبلیغاتی احزاب برای فریب افکار عمومی آمریکا نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه جمهوری اسلامی از سیاست های تشویقی و تهدیدی آمریکا هیچ هراسی ندارد، گفت: اظهارات نمایندگان کنگره آمریکا در شرایط پسابرجام بار دیگر مهر تأییدی بر سیاست های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109241584372.jpg رویکرد,دو,گانه,گاوچران,ها,در,مقابل,فضای,پسابرجام,ایران/جنگ,تبلیغاتی,احزاب,برای,فریب,افکار,عمومی,آمریکا Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به مخالفت قانونگذاران آمریکایی با عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی، گفت: رویکرد مقامات آمریکایی در چند وقت اخیر نسبت به جمهوری اسلامی دو گانه بوده، به طوری که در چند سال گذشته ایالات متحده سیاست چماق و هویج را علیه جمهوری اسلامی اجرایی کرده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جمهوری اسلامی از سیاست های تشویقی و تهدیدی آمریکا هیچ هراسی ندارد، ادامه داد: در شرایط کنونی در عرصه بین الملل شاهد نزول قدرت ایالات متحده و ایجاد فضای چند قطبی هستیم و این مسئله آمریکا را بر آن داشته تا سیاست های تهاجمی را در پیش بگیرد و امروز شاهد هستیم که بیش از 50 طرح در کنگره آمریکا علیه ایران تدوین کرده اند که تاکنون سه طرح آن به تصویب رسیده است.

وی گفت: در شرایط کنونی اختلاقی میان دولت و کنگره آمریکا وجود دارد که این مسئله موجب شده سیاست های این کشور با موانع بسیاری روبه رو شود. به ویژه در شرایط کنونی در استانه انتخابات آمریکا، احزاب موثر این کشور از هر مسئله ای به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می کنند.

حسن بیکی ادامه داد: اظهارات نمایندگان کنگره آمریکا در شرایط پسابرجام بار دیگر مهر تأییدی بر سیاست های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران است، از این رو مقامات این کشور در تلاش هستند که جمهوری اسلامی را از منافع توافق هسته ای دور کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: گشایش فضای اقتصاد در عرصه بین المللی و افزایش همکاری های اقتصادی ایران با کشور دیگر یکی از محورهای مهم برجام است که عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی را می توان در این مسیر تفسیر کرد.

شماری از نمایندگان مجلس نمایندگان آمریکا از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه خواستار مخالفت این کشور با عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی شدند.این گروه از نمایندگان در توجیه درخواست خود اعلام کرده اند عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی می تواند در اعمال تحریم‌های جدید علیه تهران مانع ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet