ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/23 13:01:24
سرویس اقتصادی
سلیمی تاکیدکرد:

کنترل کیفی و مدیریت منابع آبی پیامد توسعه کشت گلخانه ای

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: کنترل کیفیت محصول و مدیریت منابع آبی با کشت های گلخانه ای در صنعت کشاورزی محقق می شود.
کنترل کیفی و مدیریت منابع آبی پیامد توسعه کشت گلخانه ای نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: کنترل کیفیت محصول و مدیریت منابع آبی با کشت های گلخانه ای در صنعت کشاورزی محقق می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100286199663.jpg کنترل,کیفی,و,مدیریت,منابع,آبی,پیامد,توسعه,کشت,گلخانه,ای, Icana

اصغر سلیمی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره  توسعه  کشت گلخانه ای در صنعت  کشاورزی، گفت: با توجه میزان  تولید درکشت های گلخانه  می توان مصرف منابع آبی را  کنترل کنیم و این درحالی است که  با توجه به تمرکز  تولید در کشت های گلخانه ای بدیهی  است که می توانیم علاوه  برکنترل منابع آبی میزان و حجم تولید محصولات کشاورزی را نیز با نگاه کارشناسی  شده به زیر کشت ببریم.

نماینده  مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با کشت گلخانه  ای می توان کنترل  کیفی تولید  برطبق میزان نیاز  محصول را زیرکشت برد، ادامه داد:  با توجه به خشکسالی درکشور یکی از بهترین  راهکارها  برای افرایش تولیدات کشاورزی و ایجاد بسترهای اشتغال برای فارغ التحصیلان کشاورزی،کشت گلخانه  ای  است.

وی ادامه داد:باید در راستای افزایش کشت های گلخانه ای زمینه صادرات را نیز فراهم کنیم،بنابراین باید همزمان با تولید محصولات گلخانه ای باایجاد کارخانجات صنایع تبدیلی  محصول را مهیای صادرات به بازار جهانی کشاورزی کنیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه  صنعت کشاورزی در  جهان بیش از  هر نوع کشت در   تولیدات کشاورزی،در  کشت گلخانه  ای سرمایه گذاری می کند، یادآورشد:کشت های گلخانه ای با  اراضی  کوچک می تواند محصولات با کیفیت مناسبی را با  رعایت کنترل  های  کیفی تولید کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet