هدر موبایل
1395/07/19 09:45:52
سرویس دیگر رسانه‌ها
رحیمی‌جهان‌آبادی:

عربستان دچار توهم شده است

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به رزمایش عربستان در آب‌های خلیج فارس گفت: متاسفانه عربستان پس از فوت ملک عبدالله سیاست چالش‌زایی را در منطقه پیش گرفته است که این امر می‌تواند به منافع و امنیت عربستان و منطقه نیز آسیب برساند.
عربستان دچار توهم شده است یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به رزمایش عربستان در آب‌های خلیج فارس گفت: متاسفانه عربستان پس از فوت ملک عبدالله سیاست چالش‌زایی را در منطقه پیش گرفته است که این امر می‌تواند به منافع و امنیت عربستان و منطقه نیز آسیب برساند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109222943098.jpg عربستان,دچار,توهم,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل رحیمی‌جهان آبادی اظهار کرد: این دامی است که صهیونیست‌ها و غربی‌ها برای نابودی منابع جهان اسلام پهن کرده‌اند و بی‌تجربگی هیات حاکم عربستان در حال تشدید این تنش‌هاست.

وی تصریح کرد: عربستان جزو دولت‌های بزرگ اسلامی است و قدرت اقتصادی و نظامی این دولت در کنار ایران می‌تواند به جهان اسلام کمک شایان ذکری کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم شورای اسلامی عنوان کرد: عربستان پس از فوت ملک عبدالله دچار توهم شده و اقدامات چالش‌زایی با ایران انجام می‌دهد، ایران در دفاع از جهان اسلام، تقویت مقاومت اسلامی و تضعیف اسراییل هزینه زیادی پرداخت کرده و بهتر است عربستان به جای ارسال پیام به ایران، به صهیونیست‌هایی که سال‌ها بخش‌هایی از سرزمین‌های اسلامی و عربی را اشغال کرده‌اند و هیچ پاسخی به افکار عمومی جهان و منطقه نمی‌دهند پیام ارسال کند.

رحیمی جهان آبادی با اشاره به جنگ هشت ساله عراق با ایران تصریح کرد: در این جنگ عراق تنها نبود، عربستان و بسیاری از کشورهای عربی و قدرت‌های بزرگ هم با عراق بودند و عربستان بهتر می‌داند که قدرت نظامی، بازدارندگی و دفاعی ایران فراتر از حدی است که عربستان بتواند تهدیدی برای ایران محسوب شود، عربستان لازم است زندگی صدام حسین را باردیگر مرور کند.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران نباید در تله تنش با عربستان بیفتد چراکه این‌ها دام‌هایی است که صهیونیست‌ها و غربی‌ها برای نابودی جهان اسلام پهن کرده‌اند و باید با درایت و متانت از چالش ها خودداری کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet