هدر موبایل
1395/07/19 11:21:27
سرویس اجتماعی
کمالی پور:

وضعیت زن نیکوکار ایرانی در هند از سوی دستگاه دیپلماسی ایران پیگیری شود/ ضرورت مذاکره با دستگاه‌ قضایی هند

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بر ضرورت پیگیری وضعیت زن نیکوکار ایرانی در هند از سوی دستگاه دیپلماسی ایران تاکید کرد.
وضعیت زن نیکوکار ایرانی در هند از سوی دستگاه دیپلماسی ایران پیگیری شود/ ضرورت مذاکره با دستگاه‌ قضایی هند نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بر ضرورت پیگیری وضعیت زن نیکوکار ایرانی در هند از سوی دستگاه دیپلماسی ایران تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106333061368.jpg وضعیت,زن,نیکوکار,ایرانی,در,هند,از,سوی,دستگاه,دیپلماسی,ایران,پیگیری,شود/,ضرورت,مذاکره,با,دستگاه‌,قضایی,هند Icana

یحیی کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت رسیدگی به وضعیت زن نیکوکار ایرانی در هند، افزود: این بانوی ایرانی در بریتانیا تحصیل کرده و برای تاسیس بنیاد خیریه ای به هند سفر کرده و خدمات زیادی را نیز به کودکان هندی ارایه کرده است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در یکی از اردوهایی که این زن نیکوکار برای کودکان برگزار می کند حادثه ای برای یکی از کودکان در دریا رخ می دهد و منجر به غرق شدن وی می شود لذا همین عامل سبب اتهامات وارده به وی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی ایران بعد از اطلاع از این موضوع، مراتب رسیدگی به این پرونده را مورد توجه قرار می دهد تاجایی که جلسات مختلفی را برای رسیدگی به این پرونده با مسئولان دولت هند و دادگاه های مربوطه برگزار کرده است.

وی یادآور شد: آنچه که مهم است آن است که این بانوی نیکوکار در راستای نیت خیرخواهانه و اهداف انسان دوستانه خدماتی را به کودکان هندی ارایه داده لذا می طلبد دستگاه دیپلماسی کشور همچنان پیگیری این پرونده را در دستور کار قرار دهد تا هیچ حقی از وی تضییع نشود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به تعمدی نبودن حادثه مذکور، باید ترتیباتی اتخاذ شود تا حکم عادلانه ای برای وی صادر شود لذا باید دستگاه دیپلماسی ایران با دستگاه های قضایی هند وارد گفت وگو شود تا رسیدگی به این پرونده نتیجه مثبتی دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet