هدر موبایل
1395/07/19 11:32:47
سرویس اجتماعی
روز گذشته انجام شد؛

عیادت تعدادی از بانوان مجلس از کودکان بیمارستان مفید

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس به مناسبت هفته ملی کودک به عیادت کودکان بیمارستان مفید رفتند.
عیادت تعدادی از بانوان مجلس از کودکان بیمارستان مفید تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس به مناسبت هفته ملی کودک به عیادت کودکان بیمارستان مفید رفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610109570886665.jpg عیادت,تعدادی,از,بانوان,مجلس,از,کودکان,بیمارستان,مفید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، پروانه سلحشوری، فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی، فاطمه ذوالقدر، فاطمه حسینی؛ اعضای فراکسیون زنان مجلس روز گذشته (یکشنبه 18 مهرماه) با حضور در بیمارستان مفید از کودکان بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

بنابراین گزارش در ابتدای بازدید بانوان مجلس از بیمارستان مفید، ریاست بیمارستان به معرفی بخش‌های مختلف بیمارستان و خدمات ارائه شده به بیماران پرداخت و با توجه به حجم بالای پذیرش بیماران به پاره‌ای از مسائل و مشکلات بیمارستان اشاره کرد.

رئیس بیمارستان مفید همچنین ابراز امیدواری کرد، نمایندگان مجلس ضمن حمایت از حوزه سلامت به عنوان یکی از اصلی‌ترین مسائل در سطح جامعه برای رفع موانع و مشکلات در این حوزه همت گمارند و در ادامه به موضوع ضرورت مشارکت و حمایت خیرین پرداخت ‌که با استقبال نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی روبرو شد.

اعضای فراکسیون زنان نیز با تشکر از مسئولان که به واقع در حوزه علم و عمل، زحمات بسیاری را متقبل شده‌اند، قول تعامل بیشتر با بیمارستان را داده و تاکید کردند از هیچ تلاشی جهت رفع موانع قانونی فروگذار نیستند.

همچنین نمایندگان فراکسیون زنان در این دیدار تاکید کردند پیگیر ابعاد قانون‌گذاری و نظارتی در حوزه سلامت به ویژه در مورد کودکان هستند و نکات طرح شده را به کمیسیون بهداشت مجلس ارائه خواهند داد.

این گزارش می‌افزاید: نمایندگان فراکسیون زنان مجلس به همراه مسئولان بیمارستان به عیادت کودکان رفتند و با خانواده‌های آنان گفت وگو کردند.

بنابراین گزارش نمایندگان زن مجلس با دکتر ایمان‌زاده؛ ریاست بیمارستان مفید، بدخشان؛ مدیریت بیمارستان و رضایی؛ مشاور معاون درمان دانشگاه، حاج قاسم علیم؛ مدیر خدمات درمانی معاون درمان و عظیمی؛ مدیر پرستاری معاونت درمان نیز دیدار کرده و نقطه نظرات آن‌ها را شنیدند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet