ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/19 14:02:51
سرویس اقتصادی
خدابخشی خبر داد:

تدوین متن پیشنهادی ماده هدفمندی یارانه ها در برنامه ششم توسط مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، از تدوین احکام هدفمندی یارانه ها در لایحه برنامه ششم توسعه توسط مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه برای ارائه به کمیسیون متبوعش خبر داد.
تدوین متن پیشنهادی ماده هدفمندی یارانه ها در برنامه ششم توسط مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، از تدوین احکام هدفمندی یارانه ها در لایحه برنامه ششم توسعه توسط مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه برای ارائه به کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601102440430858.jpg تدوین,متن,پیشنهادی,ماده,هدفمندی,یارانه,ها,در,برنامه,ششم,توسط,مرکز,پژوهش,ها,و,سازمان,برنامه,و,بودجه Icana

محمد خدابخشی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت:نشست امروز کمیسیون با نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس برای بحث و بررسی برخی موضوعات لایحه برنامه ششم توسعه هانند بیمه ها ،هدفمندی یارانه ها و بدهی شرکت نفت به بانک ها برگزار شد که در این راستا تصمیم گرفته شد،  برای نزدیک شدن نظرات مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه نشست های مشترکی بین این دو مرکز برگزار شود که حاصل این نشست متن پیشنهادی به هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق خواهد بود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از مهمترین احکام تدوین شده ماده ای در خصوص هدفمندی یارانه ها است، افزود:با توجه به اینکه مرکز پژوهش های مجلس نظراتی در خصوص متن پیشنهادی دولت داشت مقرر شد مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه و بودجه با توافق با یکدیگر متن جدیدی به کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه ارائه دهند.

خدابخشی ادامه داد:برخی مواد لایحه برنامه ششم توسعه در نشست امروز بررسی شد، تا با تصمیم گیری مناسب برنامه ای کاربردی و عملیاتی برای پنج سال آینده کشور تدوین شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه تصریح کرد: مقرر شده لایحه برای بازه زمانی سال 96 تا 1400 تنظیم و تصویب شود که در این راستا لازم است با توجه به تغییر سال‌های اجرای برنامه تغییراتی در جداول، اهداف کلان و منابع و مصارف نیز منظور شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet