خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/02/27 14:51:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور

**"حسن غفوری فرد" در جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به رییس جمهور در خصوص  دستور تجدیدنظر در برخورد با مجلس از سوی سخنگوی دولت.

- تذکرات حسینی صدر، نماینده خوی به رییس جمهور در خصوص  دستور رفع کمبود فضاها و امکانات ورزشی در در شهرهای چایپاره، قطور، دیزج دیز، فیرورق و قوروق؛ به وزیر علوم و تحقیقات در خصوص  تسریع در احداث دانشکده فنی خوی و به رئیس جمهور در خصوص  جلوگیری از کاهش ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی خوی.

- تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص لزوم بارگیری مجاز توسط وسائط نقلیه سنگین حمل سنک کارخانه سیمان خزر برای جلوگیری از تخریب جاده لوشان - جیرنده.

- تذکرات ثروتی نماینده بجنورد به رئیس جمهور و وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  اجرای مصوبه سفر دوم دولت برای تعیین تکلیف مسوولیت مجتمع کشت وصنعت رضوی و پرداخت معوقات هشت ماهه کارکنان و به رئیس جمهور در خصوص  دستور تسریع در ارسال پاسخ استعلام سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از محیط زیست کشور در خصوص منطقه ویژه اقتصادی بجنورد و دستور اجرای طرح های ملی توسط سازمان تربیت بدنی در خصوص دریاچه قایق رانی و استخر سرپوشیده مشترک با شهرداری.

- تذکر جعفری نماینده سمیرم به رئیس جمهور در خصوص  صدور دستور پرداخت مابه التفاوت پاداش کارکنان دولت شاغل در مناطق محروم از سال 67 به بعد.

- تذکرات ترابی نماینده شهر کرد به رئیس جمهور در خصوص  صدور دستور رسیدگی و جلوگیری از واردات شکر و تعطیلی کارخانجات قند وشکر و بیکار شدن کارگران و چغندر کاران و به وزیر امور اقتصادی در خصوص  اعلام علت مسدود نمودن حساب های شرکت گاز و توقف طرح ها در بسیاری از استان ها.

- تذکرات شجاعی کیاسری نماینده ساری به رئیس جمهور در خصوص  صدور دستور تسریع در اجرای طرح های تربیت بدنی استان مازندران و استمرار نمایندگی دفتر تربیت بدنی در شهرستان های مربوطه و به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  لزوم راه اندازی و جذب دانشجو برای سال تحصیلی جاری دانشکده دندانپزشکی استان مازندران.

- تذکر سپه نماینده پارس آباد و بیله سوار به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص رفع مشکل بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان بیله سوار مغان.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص  تسریع در واگذاری زمین به کپرنشینان شهر جاسک.

- تذکر رحیمی نسب نماینده خرم آباد به وزیر کشور در خصوص  جلوگیری از تبعیض و ناعدالتی در عزل و نصب های خارج از قاعده معمول توسط استاندار لرستان.

- تذکرات علیخانی نماینده قزوین،‌،بیک و البرز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تامین و تخصیص اعتبار لازم برای جدول گذاری و بتونی نمودن باقیمانده مسیر کانال انتقال آب کشاورزی روستای چرشدره استان قزوین و پرداخت و جبران خسارات وارده به کشاورزان روستای امامزاده هارون استان قزوین.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  تسریع در برآورد خسارات ناشی از خشکسالی و سرمازدگی در بخش هایی از مزارع اسلام آباد غرب و دالاهو.

- تذکر سلیمی نماینده محلات به وزیر دادگستری در خصوص  اعلام علت آزادی غیر مترقبه جاسوس رکسانا صابری با وجود محکومیت‌های متعدد و اثبات جرم مشار علیه‌ها.

- تذکر رضایی نماینده تربت حیدریه به وزیر صنایع و معادن در خصوص ضرورت اقدام به ساخت مجتمع فولاد کاوه تربیت حیدریه با توجه به مصوبه دولت.

- تذکر قمری نماینده ایلام، مهران، ایوان، شیروان و چرداول به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  لزوم برخورد با عاملان هتاکی وتخریب نماینده مجلس شورای اسلامی در سایت‌های حامی دولت.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو، تجری نماینده قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب و امینی نماینده کرمانشاه به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  صدور دستور حفظ نام استان کرمانشاه در ردیف استان های آسیب دیده بر اثر خشکسالی سال قبل و سال جاری و تداوم آثار آن از سال گذشته.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet