هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور

سرویس صحن
**"حسن غفوری فرد" در جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 ساعت 14:51

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به رییس جمهور در خصوص  دستور تجدیدنظر در برخورد با مجلس از سوی سخنگوی دولت.

- تذکرات حسینی صدر، نماینده خوی به رییس جمهور در خصوص  دستور رفع کمبود فضاها و امکانات ورزشی در در شهرهای چایپاره، قطور، دیزج دیز، فیرورق و قوروق؛ به وزیر علوم و تحقیقات در خصوص  تسریع در احداث دانشکده فنی خوی و به رئیس جمهور در خصوص  جلوگیری از کاهش ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی خوی.

- تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص لزوم بارگیری مجاز توسط وسائط نقلیه سنگین حمل سنک کارخانه سیمان خزر برای جلوگیری از تخریب جاده لوشان - جیرنده.

- تذکرات ثروتی نماینده بجنورد به رئیس جمهور و وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  اجرای مصوبه سفر دوم دولت برای تعیین تکلیف مسوولیت مجتمع کشت وصنعت رضوی و پرداخت معوقات هشت ماهه کارکنان و به رئیس جمهور در خصوص  دستور تسریع در ارسال پاسخ استعلام سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از محیط زیست کشور در خصوص منطقه ویژه اقتصادی بجنورد و دستور اجرای طرح های ملی توسط سازمان تربیت بدنی در خصوص دریاچه قایق رانی و استخر سرپوشیده مشترک با شهرداری.

- تذکر جعفری نماینده سمیرم به رئیس جمهور در خصوص  صدور دستور پرداخت مابه التفاوت پاداش کارکنان دولت شاغل در مناطق محروم از سال 67 به بعد.

- تذکرات ترابی نماینده شهر کرد به رئیس جمهور در خصوص  صدور دستور رسیدگی و جلوگیری از واردات شکر و تعطیلی کارخانجات قند وشکر و بیکار شدن کارگران و چغندر کاران و به وزیر امور اقتصادی در خصوص  اعلام علت مسدود نمودن حساب های شرکت گاز و توقف طرح ها در بسیاری از استان ها.

- تذکرات شجاعی کیاسری نماینده ساری به رئیس جمهور در خصوص  صدور دستور تسریع در اجرای طرح های تربیت بدنی استان مازندران و استمرار نمایندگی دفتر تربیت بدنی در شهرستان های مربوطه و به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  لزوم راه اندازی و جذب دانشجو برای سال تحصیلی جاری دانشکده دندانپزشکی استان مازندران.

- تذکر سپه نماینده پارس آباد و بیله سوار به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص رفع مشکل بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان بیله سوار مغان.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص  تسریع در واگذاری زمین به کپرنشینان شهر جاسک.

- تذکر رحیمی نسب نماینده خرم آباد به وزیر کشور در خصوص  جلوگیری از تبعیض و ناعدالتی در عزل و نصب های خارج از قاعده معمول توسط استاندار لرستان.

- تذکرات علیخانی نماینده قزوین،‌،بیک و البرز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تامین و تخصیص اعتبار لازم برای جدول گذاری و بتونی نمودن باقیمانده مسیر کانال انتقال آب کشاورزی روستای چرشدره استان قزوین و پرداخت و جبران خسارات وارده به کشاورزان روستای امامزاده هارون استان قزوین.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  تسریع در برآورد خسارات ناشی از خشکسالی و سرمازدگی در بخش هایی از مزارع اسلام آباد غرب و دالاهو.

- تذکر سلیمی نماینده محلات به وزیر دادگستری در خصوص  اعلام علت آزادی غیر مترقبه جاسوس رکسانا صابری با وجود محکومیت‌های متعدد و اثبات جرم مشار علیه‌ها.

- تذکر رضایی نماینده تربت حیدریه به وزیر صنایع و معادن در خصوص ضرورت اقدام به ساخت مجتمع فولاد کاوه تربیت حیدریه با توجه به مصوبه دولت.

- تذکر قمری نماینده ایلام، مهران، ایوان، شیروان و چرداول به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  لزوم برخورد با عاملان هتاکی وتخریب نماینده مجلس شورای اسلامی در سایت‌های حامی دولت.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو، تجری نماینده قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب و امینی نماینده کرمانشاه به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  صدور دستور حفظ نام استان کرمانشاه در ردیف استان های آسیب دیده بر اثر خشکسالی سال قبل و سال جاری و تداوم آثار آن از سال گذشته.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000