ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1395/07/23 13:07:11
سرویس سیاسی
سالک:

کانادا از تعطیلی سفارت خود در تهران متضرر شده است

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است کانادا برای بازگشایی سفارت خود در ایران تلاش گسترده ای را آغاز کرده چرا که تصور می کند از سایر کشورها در ارتباطات بین المللی عقب مانده است.
کانادا از تعطیلی سفارت خود در تهران متضرر شده است نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است کانادا برای بازگشایی سفارت خود در ایران تلاش گسترده ای را آغاز کرده چرا که تصور می کند از سایر کشورها در ارتباطات بین المللی عقب مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg کانادا,از,تعطیلی,سفارت,خود,در,تهران,متضرر,شده,است Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با درخواست مجدد کانادا برای بازگشایی سفارت این کشور در تهران، گفت: ما از کانادایی ها این گله را داریم که چرا روابط خود با ایران را به دلایل واهی قطع کرد اما حال که بازگشته اند معلوم است در حال التماس به جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه دولتمردان کانادایی با دلایل غیرمنطقی سفارت خود در ایران را تعطیل کردند، اظهار داشت: امروز تغییر دولت آنها باعث شده متوجه اشتباه خود شوند و به این نتیجه رسیدند که قطع رابطه با جمهوری اسلامی برای آنها ضرر دارد.

وی افزود: کانادا برای بازگشایی سفارت خود در ایران تلاش گسترده ای را آغاز کرده چرا که تصور می کند از سایر کشورها در ارتباطات بین المللی عقب مانده است.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: کانادا قصد جبران گذشته خود را دارد چرا که متحمل تحقیرهایی در جامعه بین المللی شده است اما باید بدانند جهت بازگشایی مجدد باید به شرط و شروط ما که بر اساس خطوط قرمز قانون اساسی، اظهارات مقام معظم رهبری و عزت ملت ایران احترام بگذارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet