هدر موبایل
1395/07/20 14:37:30
سرویس دیگر رسانه‌ها
پرویز سروری مطرح کرد:

قالیباف هنوز به عنوان گزینه قابل بررسی اصولگرایان در انتخابات 96 مطرح است/دولت روحانی در سرویس دهی به جامعه پس‌رفت داشت/حضور احمدی نژاد فضا را دو قطبی می کرد و یادآور تجربه تلخ انتخابات 88 بود

اصولگرایان باید با مدل متفاوت از گذشته در انتخابات حضور پیدا کنند.
قالیباف هنوز به عنوان گزینه قابل بررسی اصولگرایان در انتخابات 96 مطرح است/دولت روحانی در سرویس دهی به جامعه پس‌رفت داشت/حضور احمدی نژاد فضا را دو قطبی می کرد و یادآور تجربه تلخ انتخابات 88 بود اصولگرایان باید با مدل متفاوت از گذشته در انتخابات حضور پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/104167.jpg قالیباف,هنوز,به,عنوان,گزینه,قابل,بررسی,اصولگرایان,در,انتخابات,96,مطرح,است/دولت,روحانی,در,سرویس,دهی,به,جامعه,پس‌رفت,داشت/حضور,احمدی,نژاد,فضا,را,دو,قطبی,می,کرد,و,یادآور,تجربه,تلخ,انتخابات,88,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛ پرویز سروری، نماینده اصولگرای مجلس هشتم و عضو شورای شهر تهران درباره آرایش سیاسی اصولگرایان در شرایط منع محمود احمدی نژاد برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری 96 گفت:حضور یا عدم حضور احمدی نژاد در مدل اصولگرایان بی تاثیر نخواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم در ادامه این مطلب افزود: با توجه به این که وی عملا از گردونه این دوره انتخابات حذف شده است، به نظر من مناسب تر است چرا که جریان های انقلاب فضای جدیدی را ایجاد کنند.

سروری همچنین تصریح کرد: طبیعی است که حضور احمدی نژاد حتما فضای انتخابات را دوقطبی می کرد و سابقه دو قطبی شدن انتخابات در سال 88 ، تلخ بود چرا که همه به یاد داریم دو قطبی شدن منجر به چه اتفاقات تلخی شد.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: عدم حضور احمدی نژاد را در این دوره انتخابات مثبت می دانم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه رویه کلی انتخابات کلی ریاست جمهوری در ایران همیشه دو مرحله ای بوده است ، نیروهای انقلاب اگر قرار است برای تغییر لاین خدمات دهی به مردم برنامه ریزی جدید داشته باشند باید با دقت وارد عمل کنند.

سروری درخصوص عملکرد دولت روحانی نیز تصریح کرد: تحلیل ما این است که در سه سال گذشته دولت در ارائه خدمات به مردم پسرفتی داشته است و نتوانسته به وعده های خود عمل کند .

 وی با بیان اینکه ورود به عرصه انتخابات و بحث های انتخاباتی زود است، تصریح کرد:برای پیروزی در این شرایط نیروهای انقلاب حتما باید به مدلی برسند که آن مدل بتواند بیشترین ظرفیت آفرینی را برای پیروزی به وجود بیاورد.

سروری درباره اظهار نظر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری مبنی بر آغاز جلسات هم اندیشی اصولگرایان بعد از ایام عزاداری در هفته جاری گفت:جلسات فعل درون گفتمانی است و برای سازماندهی و رسیدن به نقاط مشترک بیشتر و رفع آسیب های گذشته شکل گرفته است.

وی تاکید کرد:اصولگرایان باید با مدل متفاوت با گذشته حضور پیدا کنند.

سروری با اشاره به اظهار نظر برخی از چهره های سیاسی مبنی بر اینکه با توجه به اسناد منتشر شده در شهرداری قالیباف از گردونه کاندیداهای ریاست جمهوری اصولگرایان برای سال 96 خارج شد، گفت: گمانه زنی های اصلاح طلبان که دائما جریان اصولگرا را مشغول به خود کنند و به دنبال این هستند که مکررا در بین اصولگرایان تفرقه ایجاد کنند بازی تازه ای نیست و نیروهای انقلاب نباید در زمین رقیب بازی کنند.

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:ظرفیت های گذشته هنوز قابل بررسی هستند که باید در کنار ظرفیت های جدید مورد توجه قرار گیرند.

وی خاطر نشان کرد:به طور حتم اعتقاد دارم نیروهای انقلاب این بلوغ سیاسی را به دست آوردند که معطوف به نتیجه آرایش بگیرند و دکتر قالیباف هم در این فضا سیر می کند و اگر احساس تکلیف کند حضور پیدا می کند و اگر به این نتیجه برسد که باید از ظرفیت های فردی خود برای کمک به نیروهای انقلاب استفاده کند، سابقه و تاریخ نشان داده است که چنین تصمیمی می گیرد.

پرویز سروری تاکید کرد: جریان اصولگرا بررسی های خود را انجام می دهد و بدون شک در این بررسی ها دکتر قالیباف هم حضور خواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet