شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/02/27 15:00:00
سرویس صحن

شجاعی کیاسری: عملکرد رسانه ملی نباید براساس افکار حزبی و سیاسی سنجیده شود

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد و کارکرد رسانه ملی باید براساس سیاست‌های همین رسانه سنجیده شود و نه براساس افکار حزبی و سیاسی.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "رمضان شجاعی کیاسری" در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در واکنش به سخنان "محمد هاشمی" رئیس اسبق صدا و سیما اظهار داشت: شنیدم که ایشان گفته‌اند رسانه ملی هیچ برنامه انتخاباتی ندارد و به نفع دولت و احمدی‌نژاد عمل می‌کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه صدا و سیما در دوره‌های گذشته نیز به همین صورت عمل می‌کرده است، اظهار داشت:  رسانه ملی نمی‌تواند حق عملکرد دولت را نادیده بگیرد و فعالیت‌های رئیس‌جمهور را انعکاس ندهد.
شجاعی خطاب به محمد هاشمی گفت: آیا زمانی که شما رئیس صدا و سیما بودید این اتفاق نمی‌افتاد و دستاوردهای دولت سازندگی در ایام انتخابات تبیین نمی‌شد؟
وی خاطر نشان کرد:  ایجاد شبهه در عملکرد صدا و سیما، براساس رنگ و بوهای سیاسی می‌باشد.
وی همچنین در پاسخ به سووالی  که به رپورتاژهای تبلیغاتی صداوسیما از عملکرد دولت اشاره داشت، گفت: اینها رپورتاژ و تبلیغ نیست بلکه انتشار اخباری از افتتاح پروژه‌های عملیاتی و عمرانی دولت است.
شجاعی کیاسری با بیان اینکه برنامه‌های  انتخاباتی رسانه ملی دارای سه مرحله تبیین، تبلیغ و تهییج است گفت در حال حاضر صدا و سیما در مرحله تبیین انتخابات پیش می‌رود و به تدریج در هفته آخر منتهی به انتخابات، به تهییج افکار عمومی خواهد خواهد رسید.
وی همچنین اظهار داشت: عملکرد و کارکرد رسانه ملی باید براساس سیاست‌های همین رسانه سنجیده شود  و نه براساس افکار حزبی و سیاسی. سیاست رسانه ملی حاکی از آن است که تا زمانی که دولتی در مسند کار است، برنامه‌های آن را پوشش خبری دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet