هدر موبایل
1395/07/22 13:50:00
سرویس سیاسی
امیرعبداللهیان در مراسم شام غریبان هیئت انگلیسی زبانان مقیم تهران:

تجاوز مشترک آمریکا و سعودی دریمن شکست خورده است

دستیارویژه رییس مجلس درامور بین الملل با تاکید براینکه تجاوز مشترک آمریکا و سعودی دریمن شکست خورده است، گفت: ایران با قدرت و با صدای بلند به حمایت از سوریه درمحور مقاومت ادامه می دهد.
تجاوز مشترک آمریکا و سعودی دریمن شکست خورده است دستیارویژه رییس مجلس درامور بین الملل با تاکید براینکه تجاوز مشترک آمریکا و سعودی دریمن شکست خورده است، گفت: ایران با قدرت و با صدای بلند به حمایت از سوریه درمحور مقاومت ادامه می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/45389.jpg تجاوز,مشترک,آمریکا,و,سعودی,دریمن,شکست,خورده,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس درامور بین الملل شب گذشته درمراسم شام غریبان هیئت انگلیسی زبانان مقیم تهران ( هیئت امت) حضوریافت.

حسین امیرعبداللهیان دراین مراسم گفت: امشب توفیق یافتم تا در جمع شما عزیزان حضور یابم و در مراسم شام غریبان و عزاداری امام حسین ع شرکت کنم.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل، افزود:  از ظهر امروز رسالت حسین بن علی ع  در کربلا خاتمه یافت و رسالت سخت خواهرش زینب س شروع شد.

وی تصریح کرد: تردید نداریم که توجه حسین ع و زینب س و ائمه اطهار ، مردم منطقه بویژه برادران  و خواهران دینی ما در سوریه ، عراق و یمن را در مبارزه با تروریسم و صهیونیسم پیروز می گرداند.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: تردید نداریم که مردم مظلوم بحرین به حقوق خود دست می یابند، همچنین تردیدی نداریم که رژیم نامشروع اسراییل از صفحه منطقه حذف و قدس عزیز آزاد خواهد شد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی  ایران با قدرت در کنار محور مقاومت ایستاده و خواهد ایستاد، گفت: ما با قدرت و با صدای بلند به حمایت خود از سوریه در محور مقاومت ادامه می دهیم، چرا که تجاوز مشترک آمریکا و سعودی در یمن شکست خورده و ما برای تامین حداکثری امنیت و ثبات منطقه  به تلاش های خود ادامه می دهیم و این پیام و رسالت کربلاییان است.

دستیار ویژه رییس مجلس درامور بین الملل ، افزود: از تلاش های ارزشمند برادرم آقای سید حسینی مشاور محترم شهردار تهران و سایر دست اندرکاران در برگزاری هیئت عزاداری به زبان انگلیسی تشکر می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet