هدر موبایل
1395/07/24 09:58:30
سرویس فرهنگی
زاهدی به خانه ملت خبر داد:

ورود کمیسیون آموزش مجلس به موضوع ضرب‌وشتم دانش‌آموزان /اعزام نماینده ویژه به مدارس خاطی

رییس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات با بیان اینکه کمیسیون متبوعش پیگیر موضوع ضرب‌وشتم دانش‌آموزان درچند استان کشور است، گفت: در صورت احراز تخلف، معلمان برای محاکمه به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
ورود کمیسیون آموزش مجلس به موضوع ضرب‌وشتم دانش‌آموزان /اعزام نماینده ویژه به مدارس خاطی رییس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات با بیان اینکه کمیسیون متبوعش پیگیر موضوع ضرب‌وشتم دانش‌آموزان درچند استان کشور است، گفت: در صورت احراز تخلف، معلمان برای محاکمه به مراجع قضایی معرفی می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108003920432.jpg ورود,کمیسیون,آموزش,مجلس,به,موضوع,ضرب‌وشتم,دانش‌آموزان,/اعزام,نماینده,ویژه,به,مدارس,خاطی Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرب و شتم دانش‌آموزان در چند شهر و استان کشور طی روزهای اخیر، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به شدت پیگیر این تخلفات صورت گرفته در مدارس چند شهر کشور است و مأموریت بررسی ماجرا برعهده "کمیته آموزش و پرورش مجلس" گذاشته شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به زودی نمایندگانی از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و وزارت آموزش و پرورش به منظور بررسی و ارائه گزارش دراین خصوص به شهرستان‌های مربوطه اعزام خواهند شد.  

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: در صورت احراز تخلف معلمان در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و گلستان به‌یقین آن‌ها برای محاکمه به مراجع قضایی معرفی خواهند شد، لذا باید ابتدا صحت و سقم این حوادث بررسی شود و در صورت تایید، برخورد لازم انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در روزهای اخیر انتشار خبرهایی مبنی بر تبیه بدنی شدید دانش‌آموزان توسط معلمان آن‌ها در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و گلستان در رسانه‌ها، افکار عمومی را جریحه‌دار کرده است تا جایی که مدیر آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان ضمن پوزش به حرمت خانواده و افکارعمومی از سمت خود استعفا داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet