خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/24 12:16:49
سرویس اقتصادی
پارسایی:

گزارش جامع کمیسیون اصل نود درباره مسکن مهر معایب و مزایای این طرح را بررسی می کند

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس،از قرائت گزارش کمیسیون متبوعش در خصوص مسکن مهر خبرداد و گفت:دراین گزارش موضوعات مختلفی از جمله مشکلات و مزایای طرح مسکن مهر از حیث زیرساخت و نحوه واگذاری ها، همچنین تبعات اجتماعی و فرهنگی آن دیده شده است.
گزارش جامع کمیسیون اصل نود درباره مسکن مهر معایب و مزایای این طرح را بررسی می کند سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس،از قرائت گزارش کمیسیون متبوعش در خصوص مسکن مهر خبرداد و گفت:دراین گزارش موضوعات مختلفی از جمله مشکلات و مزایای طرح مسکن مهر از حیث زیرساخت و نحوه واگذاری ها، همچنین تبعات اجتماعی و فرهنگی آن دیده شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106754959842.jpg گزارش,جامع,کمیسیون,اصل,نود,درباره,مسکن,مهر,معایب,و,مزایای,این,طرح,را,بررسی,می,کند Icana

بهرام پارسایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی وضعیت طرح مسکن مهر از سوی کمیسیون اصل نود مجلس،گفت:کمیسیون اصل ۹۰ در دوره نهم مجلس،گزارش هایی را درخصوص مسکن مهر آماده کرده بود که ما برای پیگیری این گزارش ها با مسئولان وزارت راه و شهرسازی جلسه برگزار کرده ایم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه گزارش نهایی بررسی های انجام شده کمیسیون اصل نود مجلس در خصوص طرح مسکن مهر آماده قرائت درصحن علنی مجلس است،افزود:دراین گزارش موضوعات مختلفی از جمله مشکلات طرح مسکن مهر از حیث زیرساخت و نحوه واگذاری ها  و همچنین مسائل اجتماعی و فرهنگی آن دیده شده است.

پارسایی با بیان اینکه ارزیابی کلی کمیسیون اصل نود مجلس در خصوص طرح مسکن مهر نیز همزمان با گزارش دهی درباره این طرح قرائت خواهد شد،تصریح کرد:کمیسیون اصل نود با دعوت از مسئولان مربوطه به بررسی دقیق وضعیت مسکن مهر پرداخته و راهکارهایی نیز برای رفع مشکلات و تسریع در انجام کارها ارایه کرده است.

وی با تاکید براینکه زمان بندی تحویل پروژه های مسکن مهر نیز از موضوعات دیگر مورد بررسی درکمیسیون اصل نود مجلس بوده است،افزود: زمان بندی پروژه ها نیز از حیث تحویل به مردم قرائت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه زمان دقیق قرائت گزارش کمیسیون اصل نود مجلس در بحث مسکن مهر مشخص نیست، گفت: این گزارش در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفته است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet