هدر موبایل
1395/07/24 15:22:24
سرویس سیاسی
/ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از جانب رهبری/

سلیمی:شفاف سازی منابع کاندیداها در انتخابات، شاه بیت سیاست های کلی ابلاغی رهبری

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: قطعا شفاف سازی منابع مالی و هزینه ای کاندیداها در انتخابات بسیار ضروری است و رهبری نیز در سیاست های کلی به خوبی بر این مسئله تأکید کرده اند.
سلیمی:شفاف سازی منابع کاندیداها در انتخابات، شاه بیت سیاست های کلی ابلاغی رهبری عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: قطعا شفاف سازی منابع مالی و هزینه ای کاندیداها در انتخابات بسیار ضروری است و رهبری نیز در سیاست های کلی به خوبی بر این مسئله تأکید کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103525596454.jpg سلیمی:شفاف,سازی,منابع,کاندیداها,در,انتخابات،,شاه,بیت,سیاست,های,کلی,ابلاغی,رهبری Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: یکی از محورها و موضوعات مهم سیاست های کلی، مسئله شفاف سازی منابع و هزینه های انتخاباتی است، به طوری که در یکی از بندهای این سیاست ها آمده است که تعیین حدود و نوع هزینه‌ها و منابع مجاز و غیرمجاز انتخاباتی، شفاف‌سازی منابع و هزینه‌های انتخاباتی داوطلبان و تشکل‌های سیاسی و اعلام به مراجع ذی‌صلاح و اعمال نظارت دقیق بر آن و تعیین شیوه و چگونگی برخورد با تخلفات مالی باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قطعا سیاست های ابلاغی رهبری درباره انتخابات بسیار جامع و کامل است که مسائل کل کشور و جمهوری اسلامی را مد نظر قرار می دهد.

وی گفت: همواره یکی ازمسائل مهم عرصه انتخابات، منابع و نحوه هزینه کرد اعتبارات از سوی کاندیداهای انتخابات ها است، البته برخی اوقات اتفاقات و اقداماتی در این رابطه صورت می گیرد که شایسته کشور نیست و برخی در این عرصه هزینه های سنگینی می کنند که هیچ لزومی به این دست اقدامات نیست که این موضوع موجب منحرف شدن مسیر رأی دهی رأی دهندگان می شود.

سلیمی افزود: قطعا شفاف سازی منابع مالی و هزینه ای کاندیداهای انتخابات بسیار ضروری است و رهبری نیز در سیاست های کلی به خوبی بر این مسئله تأکید کرده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet