هدر موبایل
1395/07/24 17:53:13
سرویس سیاسی
/ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از جانب رهبری/

علیرضابیگی:ضرورت صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس/ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه های انتخاباتی

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در سیاست های ابلاغی رهبری درباره انتخابات بر ضرورت صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس و ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه های انتخاباتی تأکید شده است.
علیرضابیگی:ضرورت صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس/ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه های انتخاباتی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در سیاست های ابلاغی رهبری درباره انتخابات بر ضرورت صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس و ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه های انتخاباتی تأکید شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104189032393.jpg علیرضابیگی:ضرورت,صیانت,از,آرای,مردم,به,عنوان,حق,الناس/ممنوعیت,ورود,نیروهای,مسلح,به,عرصه,های,انتخاباتی Icana

احمد علیرضابیگی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: ابلاغ این سیاست ها به برگزاری هر چه شفاف تر انتخابات های ریاست جمهوری، مجلس،  شوراها و خبرگان کمک شایانی خواهد کرد، زیرا بسیاری از موضوعات مورد مناقشه در عرصه انتخابات بود، حال با ابلاغ سیاست های کلی، این مسائل تعیین تکلیف می شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در سیاست های ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب بر ضرورت پاسداشت حقوق انتخاب شوندگان و پرهیز از هر عامل کاهش حضور در انتخابات، تلاش برای شایسته گزینی و تعریف معیارهای درست برای انتخاب از سوی مردم تأکید شده است.

وی گفت: همچنین در سیاست های ابلاغی تأکید شده است که پاسخگویی در خصوص دلایل ابطال انتخابات و رد صلاحیت داوطلبان در صورت درخواست آنان از سوی شورای نگهبان به صورت مکتوب ارسال شود.

علیرضابیگی ادامه داد: از طرف دیگر در سیاست های کلی انتخابات به موضوع نظارت بر نحوه صرف هزینه های انتخاباتی و تعیین شیوه و چگونگی برخورد با تخلفات مالی اشاره شده که این مسئله می تواند در برگزاری هر چه بهتر انتخابات ها تأثیرگذار باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: در سیاست های ابلاغی رهبری همچنین بر ضرورت صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس و ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه های انتخاباتی تأکید شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet