هدر موبایل
1395/07/26 10:43:44
سرویس اقتصادی
قربانی تاکید کرد:

چای خارجی از روی میز دولتی ها برداشته شود/ تبلیغات چای خارجی ضربه به تولید ملی است

نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس با بیان اینکه چای خارجی از روی میز دولتی ها برداشته شود،گفت:نباید با تبلیغات چای خارجی کشاورز را فراموش کرد.
چای خارجی از روی میز دولتی ها برداشته شود/ تبلیغات چای خارجی ضربه به تولید ملی است نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس با بیان اینکه چای خارجی از روی میز دولتی ها برداشته شود،گفت:نباید با تبلیغات چای خارجی کشاورز را فراموش کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/84506.jpg چای,خارجی,از,روی,میز,دولتی,ها,برداشته,شود/,تبلیغات,چای,خارجی,ضربه,به,تولید,ملی,است Icana

محمدحسین  قربانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه  ملت درباره وضعیت حضور  چای های خارجی در کشور، گفت: برای درآمدهای بیشتر چای خارجی  در بیلبوردها در  مناطق  مختلف شهر تبلیغ می شود؛بنابراین چگونه  انتظار داریم  ذائقه مردم برای مصرف چای داخلی  به  سمت خارجی عوض نشود؛در کجای دنیا برای محصول استراتژیک خود  محصول خارجی دیگر را تبلیغ می کنند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چای یک محصول استراتژیک است؛اما متاسفانه ما مشاهده می کنیم در صداوسیما و روزنامه ها  به سادگی چای خارجی تبلیغ می شود،تصریح کرد:نباید با تبلیغات چای خارجی کشاورز را به خاک سیاه نشاند و این در حالی است بهترین چای دنیا ایرانی است؛زیرا این محصول  ارگانیک  و بدون سم تولید می شود.

وی با بیان اینکه درگام نخست باید مافیای چای درعرصه این محصول حذف شود،افزود:در گام نخست  چای خارجی از روی میز دولتی ها برداشته شود؛بنابراین باید تلاش شود که ذائقه مردم به سمت  مصرف  تولید داخلی برود؛زیرا اقتصاد مقاومتی بر مبنای حمایت از تولید داخلی  ترسیم شده است.

 نایب رییس کمیسیون بهداشت  ودرمان مجلس با بیا ن اینکه رانت های فروانی در زمینه چای وجود دارد، یادآورشد:مافیای چای به جهت سود به تولید داخلی ضربه می زند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet