هدر موبایل
1395/07/25 11:38:02
سرویس صحن
سروش در نطق میان دستور:

دولت باید به طور جدی و شفاف با فیش‌های حقوقی نجومی برخورد کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: در سالی که نیمی از آن گذشت، آبرو ریزی فیش های حقوقی غیر متعارف را داشتیم که انتظار برخورد جدی و شفاف تر را از جانب قوه مجریه داریم.
دولت باید به طور جدی و شفاف با فیش‌های حقوقی نجومی برخورد کند نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: در سالی که نیمی از آن گذشت، آبرو ریزی فیش های حقوقی غیر متعارف را داشتیم که انتظار برخورد جدی و شفاف تر را از جانب قوه مجریه داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101547719086.jpg دولت,باید,به,طور,جدی,و,شفاف,با,فیش‌های,حقوقی,نجومی,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل سروش در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25مهرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تسلیت ایام محرم و عاشورای حسینی و اشاره به فرازی از وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) ، اظهار داشت: ما خدمتگزار مردم ایران و مستضعفان می باشیم که متاسفانه در برخی از مواقع به دلایلی به حقوق آن ها بی توجه می شویم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسلم است که جمهوری اسلامی ایران بر اساس  ارزش های دینی و انقلابی خود هرگز نمی تواند در خصوص حق الناس و بیت‌المال تساهل کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس دهم، ادامه داد: مجلس شورای اسلامی نیز به وکالت از مردم و نظام جمهوری اسلامی با اقتدار در این برهه از زمان، برای احقاق حق مستضعفان و مظلومان به واسطه اختیارات تقنینی و نظارتی خود ورود نموده و به این ترتیب از آرا مردم پاسداری می کند.

سروش متذکر شد: مردم انتظار دارند ما تکیه دهندگان به این کرسی های سبز، از نگرانی های آن ها بکاهیم و راه زندگی بهتر و سالم تر آن چنان که در خور مردم شریف است را هموار تر سازیم.

وی افزود: در سالی که نیمی از آن گذشت، آبرو ریزی فیش های حقوقی غیر متعارف را داشتیم که انتظار برخورد جدی تر و شفاف تر را از جانب قوه مجریه داریم، هم اکنون در مجلس منتظریم لوایح محکمی برای پیشگیری از وقوع جرایم مشابه مالی ارائه شود. مجلس خود را مکلف به ادامه پیگیری و نظارت بر این موضوع برای بازگشت بیت المال و تنبیه مجرمان می‌داند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: معضل بیکاری و رکود اقتصادی باعث یاس و نا امیدی در جامعه و افراد تحصیل کرده شده است اگر مسئولان نمی توانند کاری کنند، از مسئولیت کنار بکشند تا کام مردم بیش از این تلخ نشود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با گذشت بیش از نزدیک به یکسال از اجرائی شدن برجام، مردم انتظار آغاز شکوفایی اقتصادی را آنگونه که وعده داده شد را داشتند ولی هنمچنان با رکود مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه از دولت آقای روحانی برای مهار تورم افسار گسیخته تشکر می کنیم، افزود:  به واقع انتظار ما بیش از این بوده است.

سروس با اشاره به کارشکنی برخی کشورها در عدم اجرا شدن برجام، بیان کرد: دولت های استکباری و ایادی منطقه ای آن ها از عوامل کندی پیشرفت برجام، به عنوان دستاورد سیاست خارجی دولت تدبیر و امید می باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح تحول سلامت به عنوان یکی از محوری ترین برنامه های خدماتی دولت یازدهم ، این طرح در گام های نخست خود توانست با استفاده از بودجه های قابل توجه بخشی از نابسامانی های عرصه سلامت از جمله کمبود دارو را رفع نماید، گفت: اما باید دید در ادامه با چه میزان از بودجه می تواند این طرح را به سرانجام برساند. نگرانی من این است که کارشناسی بودجه ای لازم نشده باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: از برادر عزیزم دکتر لاریجانی به عنوان رئیس مجلس و آقای دکتر عارف می خواهم که به 3 معضل بیکاری، رونق اقتصادی و بحران آب در مجلس توجه بیشتری داشته باشند و به عنوان ستون فقرات معضلات کشور به آن ها بپردازند و نمایندگان نیز به این 3 مقوله توجه کنند.مردم در پایان 4 سال دوره نمایندگی، از اشتغالزایی، رونق اقتصادی و کمبود آب می پرسند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet