هدر موبایل
1395/07/25 11:54:28
سرویس صحن
هاشمی‌پور در تذکر شفاهی؛

تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر اخیر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزرای دولت اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور را مدنظر قرار دهند.
تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات سفر اخیر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزرای دولت اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور را مدنظر قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103507359146.jpg تاکید,بر,اجرایی,شدن,مصوبات,سفر,رئیس,جمهور,به,استان,کهگیلویه,و,بویراحمد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عدل هاشم‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: در ابتدا لازم است از حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در کنگره شهیدان استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر کنم، همچنین از سفر اخیر رئیس جمهور به این استان نیز قدردانی می‌کنم.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از گذشت دو ماه از حضور رئیس جمهور در این استان مصوبات به مرحله اجرا گذاشته نشده و انتظار می‌رود وزرای دولت هرچه سریع‌تر مصوبات سفر رئیس جمهور را اجرایی کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در خصوص برخی از دوستان که اسمی از سپاه بردند باید گفت که انتخابات تمام شده و به مباحث حاشیه‌ای نباید دامن زد و اگر فردی اشتباه می‌کند دلیل بر آن نیست که جایگاه سپاه و خدمات آن خدشه‌دار شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet