هدر موبایل
1395/07/25 12:21:13
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر آیین نامه ای؛

مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری در حال اتمام است/ دولت لایحه دهد

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس با اشاره به در حال اتمام بودن مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری، تأکید کرد: دولت باید هرچه سریعتر لایحه مربوطه را به مجلس ارائه دهد.
مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری در حال اتمام است/ دولت لایحه دهد نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس با اشاره به در حال اتمام بودن مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری، تأکید کرد: دولت باید هرچه سریعتر لایحه مربوطه را به مجلس ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104941588262.jpg مهلت,اجرای,آزمایشی,قانون,مدیریت,خدمات,کشوری,در,حال,اتمام,است/,دولت,لایحه,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای با استناد به تبصره یک ماده 167 و بند 7 ماده 24 این آیین نامه افزود: دولت موظف است حداقل 6 ماه قبل از اتمام مهلت آزمایشی قوانین، لایحه ای را به مجلس ارائه دهد و هیأت رئیسه نیز باید نظارتی بر این وظیفه دولت داشته باشد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون چندین قانون وجود دارد که در حال اتمام بوده اما دولت هیچ اقدامی در راستای ارائه لایحه انجام نمی دهد.

وی یادآور شد: یکی از این قوانین، قانون مدیریت خدمات کشوری است که تا پایان سال جاری مهلت اجرای آزمایشی آن به پایان می رسد اما هنوز دولت لایحه ای در این زمینه به مجلس ارائه نداده در حالی که این قانون می تواند در جلوگیری از حقوق های نجومی، تبعیض در پرداخت ها و همسان سازی حقوق کارگران موثر باشد.

مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: این موضوع در هیأت رئیسه مجلس پیگیری خواهد شد./              

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet