هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده شازند: سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان نشان دهنده جلوه اتحاد بود

سرویس صحن
**محمود احمدی گفت: استکبار و وهابیون همواره در طبل جدایی شیعه و سنی می‌زدند ولیکن سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان نشان دهنده جلوه اتحاد بود و خط بطلانی بر این موضوعات کشید.
یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 ساعت 16:14

به گزارش خبرنگارخانه ملت ،"محمود احمدی‌ "نماینده مردم شازندبه عنوان چهارمین ناطق میان دستور مجلس به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه هر کسی بین شیعه و سنی تفرقه‌افکنی کند به نفع دشمن است اشاره کرد و ‌گفت: دشمنان نظام در این خصوص ناکام مانده‌اند.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری دهم، گفت: مردم ایران در چند سال گذشته با انتخاب مسیر اصولگرایی راه را بر انحراف بسته‌اند و در انتخابات دهم نیز اصولگرایان نیز پیروز خواهند شد.

نماینده شازند با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم دارای اهمیت زیادی است، تصریح کرد: ‌استکبار و دشمنان نظام از حضور مردم در پای صندوق‌های رای نگران هستند و هر چه جلوتر می‌رویم تهمت‌ها و افتراهایشان در این زمینه افزایش می‌یابد.

احمدی گفت: برخی افراد که درخواست نظارت بیگانگان بر انتخابات را دارند باید بدانند که ما نیاز به نظارت بیگانه نداریم، مردم ایران غیرت خود را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند و ما به اینگونه افراد می‌گوئیم که شما باید نزد دوستان خود بروید.

وی گفت: برآوردها نشان از این دارد که مردم استان مرکزی به کاندیدای جریان اصولگرا رای خواهند داد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000