هدر موبایل
1395/07/25 12:23:09
سرویس صحن
رضیان در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از بی‌توجهی به طرح‌های هادی روستایی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به طرح‌های هادی روستایی گفت: این طرح‌ها در جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر تاثیر به سزایی دارد.
انتقاد از بی‌توجهی به طرح‌های هادی روستایی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به طرح‌های هادی روستایی گفت: این طرح‌ها در جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر تاثیر به سزایی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107338249124.jpg انتقاد,از,بی‌توجهی,به,طرح‌های,هادی,روستایی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالله رضیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: در تاریخ 12 شهریور حادثه طوفان در استان مازندران به 4200 واحد مسکونی آسیب زد و عمده منازل مسکونی آسیب زده متعلق به خانواده‌های نیازمند و فاقد تمکن مالی بود.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت 97 میلیارد تومان برای جبران خسارت تصویب کرد اما پس از گذشت یک ماه یک ریال پرداخت نشده است لذا از سازمان برنامه بودجه تقاضای توجه به این موضوع را دارم.

وی تاکید کرد: محصول مرکبات مهم‌ترین محور اقتصادی معیشتی استان مازندران است و بیشترین تولید در شهرستان‌های جویبار، سمیرغ، قائمشهر و سوادکوه انجام می‌شود اما هرساله به دلیل عدم ساماندهی مناسب و عدم صادرات مازاد بر مصرف آسیب های جدی به کشاورزان وارد می شود بنابراین مسئولان باید به حل این مشکل توجه کنند.

رضیان افزود: طرح‌های روستایی می‌تواند در جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و توسعه روستا تاثیر به سزایی داشته باشد اما این طرح‌ها در حال حاضر تعطیل شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پسماند در شمال کشور در حال حاضر آسیب جدی است لذا خواهشمندیم مسئولان در رفع این مشکل تدابیر لازم را اتخاذ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet