هدر موبایل
1395/07/25 12:29:13
سرویس صحن
زرآبادی در تذکر شفاهی؛

مسئولان سازمان بازرسی صحت و سقم تخلفات شهرداری تهران را بررسی کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از برخوردهای دوگانه با مقوله رانت و فساد، خواستار بررسی صحت و سقم تخلفات شهرداری تهران از سوی مسئولان سازمان بازرسی شد.
مسئولان سازمان بازرسی صحت و سقم تخلفات شهرداری تهران را بررسی کنند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از برخوردهای دوگانه با مقوله رانت و فساد، خواستار بررسی صحت و سقم تخلفات شهرداری تهران از سوی مسئولان سازمان بازرسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102251156108.jpg مسئولان,سازمان,بازرسی,صحت,و,سقم,تخلفات,شهرداری,تهران,را,بررسی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمیده زرآبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در خصوص تخلفات شهرداری تهران در رابطه با واگذاری املاک و پروژه‌های مشارکتی به برخی افراد و شرکت‌های خاص، گفت: افکار عمومی و مردم منتظر شفاف شدن و برخورد قاطع با این موضوع هستند که سرانجام این پرونده چه فرجامی پیدا خواهد کرد، لذا در این خصوص شایسته است که همان برخوردی که با حقوق‌های نجومی از سوی دستگاه‌های قضایی، کمیسیون اصل 90 و طرح مسئله و خبررسانی از سوی رسانه ملی بوده این اقدامات لازم در خصوص پرونده شهرداری تهران نیزصورت گیرد و شاهد برخورد اقدامات دوگانه با مقولاتی چون فساد و رانت نباشیم.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان سازمان بازرسی چون همیشه باید در خصوص صحت و سقم این گزارش‌ها اعلام نظر کنند تا آبروی مومنی برده نشود و یا رسانه و یا سایتی فیلتر و یا روزنامه‌نگاری محبوس نشود که این امر به دور از گفتمان انقلاب و رهبری است.

زرآبادی با بیان اینکه با گذشت مدت زمانی طولانی هنوز پرونده هزاران سهامدار و مالباخته شرکت‌های کاغذی پردیس بانک که از سوی رسانه ملی، برخی مسئولان و نمایندگان مورد تاکید قرار گرفته مشخص نشده است، ادامه داد: مالباختگان این پروژه جعلی از قشر متوسط جامعه هستند لذا باید از مراجع ذی‌صلاح قوه قضائیه، وزرای کشور و دادگستری تقاضا داریم که با پیگیری سریع‌تر پرونده مذکور در جهت احقاق حقوق مالباختگان تعجیل کنند.

وی در تذکری به وزیر کار،‌ رفاه و امور اجتماعی گفت: آقای وزیر حتما پیرامون شرکت‌های صنعتی استان قزوین مطالبی شنیده‌اید یا بازدیدی از این شرکت‌ها داشته‌اید، امید است که پای درد و دل کارگران این شهرک‌های صنعتی که از آن به عنوان قطب صنعتی و اقتصادی نام برده می‌شود بنشینید.   

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی کارگران واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک، آخرین دریافت حقوق آن‌ها به سه ماهه نخست سال گذشته بازمی‌گردد بنابراین باید صدای کارگران استان قزوین که در سختی زندگی می‌کنند شنیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet