هدر موبایل
1395/07/26 08:41:52
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

گزارش کمیسیون امنیت از برجام نهایی شد/ اعلام زمان قرائت گزارش در صحن علنی مجلس

رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گزارش کمیسیون امنیت از برجام نهایی شده و برای قرائت در صحن علنی به هیات رئیسه تقدیم خواهد شد.
گزارش کمیسیون امنیت از برجام نهایی شد/ اعلام زمان قرائت گزارش در صحن علنی مجلس رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گزارش کمیسیون امنیت از برجام نهایی شده و برای قرائت در صحن علنی به هیات رئیسه تقدیم خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603100716992831.jpg گزارش,کمیسیون,امنیت,از,برجام,نهایی,شد/,اعلام,زمان,قرائت,گزارش,در,صحن,علنی,مجلس Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آخرین وضعیت تدوین گزارش 6 ماهه مجلس از اجرای برجام اظهار داشت:در نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گزارش مورد بررسی نهایی قرار گرفت.

نماینده مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: با نهایی شدن گزارش، آن را تقدیم هیات رئیسه می کنیم تا قبل قانون در صحن علنی برای نمایندگان مردم قرائت شود.

وی ادامه داد: اینکه چه روزی در دستور کار قرار گیرد به نظر هیات رئیسه بستگی دارد، کمیسیون تنها وظیف تهیه و ارسال گزارش به هیات رئیسه را بر عهده دارد.

جزییات گزارش برجام

ذوالنوری در خصوص جزییات گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از اجرای برجام گفت: در بخش پیشنهادات گزارش تاکید کرده ام قانون اقدام متقابل و متناسب با طرفین برجام به دلیل بدعهدی در اجرای تعهدات توافق هسته ای اجرایی شود و مقابله به مثل کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:  اگر قرار است برجام برای یکی از طرف ها ثمری نداشته و بی خاصیت باشد، باید برای دیگر هم این طور شود، از نظر عرف و قوانین بین المللی نیز حق مردم ایران است که در نهایت در مقابل بدعهدی ها چنین رفتاری از سوی جمهوری اسلامی صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet