هدر موبایل
1395/07/25 15:39:25
سرویس فرهنگی
قاضی زاده هاشمی مطرح کرد:

لزوم شناسایی عاملان و سرحلقه‌های اعزام بازیگران به شبکه GEM/ با پشیمان‌شدگان مدارا شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مهاجرت برخی هنرمندان به ترکیه و فعالیت در شبکه‌های معاند نظام مانند «جم» ناشی از ضعف دستگاه‌های فرهنگی است، بر لزوم شناسایی عاملان و سرحلقه‌های این جریان تأکید کرد.
لزوم شناسایی عاملان و سرحلقه‌های اعزام بازیگران به شبکه GEM/ با پشیمان‌شدگان مدارا شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مهاجرت برخی هنرمندان به ترکیه و فعالیت در شبکه‌های معاند نظام مانند «جم» ناشی از ضعف دستگاه‌های فرهنگی است، بر لزوم شناسایی عاملان و سرحلقه‌های این جریان تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101665415194.jpg لزوم,شناسایی,عاملان,و,سرحلقه‌های,اعزام,بازیگران,به,شبکه,GEM/,با,پشیمان‌شدگان,مدارا,شود Icana

احسان قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه مهاجرت بازیگران کشورمان به ترکیه و مشارکت در برنامه‌ها و فیلم‌های شبکه‌های معاند نظام مانند «جم» ناشی از ضعف دستگاه‌های فرهنگی است، گفت: باید جریان خروج بازیگران از کشور به منظور شرکت در فیلم‌های خارجی شناسایی شود و این امر نیازمند تبیین شرایط است.

نماینده مردم فریمان، سرخس و احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید عاملان و سرحلقه‌هایی که اقدام به اعزام بازیگران می‌کنند شناخته شوند، اظهار کرد: در شرایط کنونی می‌توان از بروز چنین مواردی جلوگیری کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی اصلی ساماندهی بازیگران و هنرمندان است، تصریح کرد: می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح از تمام بازیگران در پروژه‌های مختلف بهره برد؛ حتی امکان بکارگیری افراد در برخی از بخش‌های هنری و فرهنگی نیز وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه برخی برای مطرح کردن خود اقدام به خروج از کشور می‌کنند لذا در برخورد با آنها باید شرایط را در نظر گرفت تا این افراد سوء استفاده نکنند و در بازگشت به کشور طلبکار نباشند، ادامه داد: امروزه مجموعه‌های زیادی در سراسر کشور برای تربیت بازیگر وجود دارد و افراد بسیاری نیز علاقه‌مند به این عرصه هستند؛ از این رو باید ساماندهی مناسبی برای جلوگیری از بروز مشکلات انجام داد.

عضو کمیته «فرهنگ، هنر و رسانه» کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عموما بازیگرانی که از کشور خارج شده اند شناخته شده نبوده و درجه دو یا سه هستند، خاطرنشان کرد: البته می‌توان اذعان کرد که در رفتار با افرادی که در شرایطی خروج کرده ولی هم اکنون پشیمان هستند باید مدارا کرد نه اینکه هرگز اجازه واردن شدن به کشور به آنها داده نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet