هدر موبایل
1395/07/25 16:56:18
سرویس اقتصادی
خدابخشی خبر داد:

افزایش سهم مناطق کمتر توسعه یافته از فروش نفت

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از افزایش سهم مناطق کمتر توسعه یافته از فروش نفت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
افزایش سهم مناطق کمتر توسعه یافته از فروش نفت سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از افزایش سهم مناطق کمتر توسعه یافته از فروش نفت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106425249220.jpg افزایش,سهم,مناطق,کمتر,توسعه,یافته,از,فروش,نفت Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: امروز ماده 6 برنامه ششم توسعه کشور مورد بررسی قرار گرفت و همسو کردن بودجه ریزی با برنامه ششم از مواردی بود که مورد توجه واقع شد همچنین اهمیت اصلاح بودجه ریزی از دیگر مواردی بود که بر اساس آن نسبت به بودجه ریزی بر مبنای عملکرد تاکید شد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایجاد انضباط مالی و نظارت بر هزینه‌های دولت نیز در نشست امروز مورد تاکید قرار گرفت، ادامه داد: همچنین تعیین سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت و میعانات گازی 30 درصد تعیین شد و مقرر گردید سالانه 2 درصد به آن اضافه شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: تعیین سهم شرکت ملی نفت ایران از فروش نفت و میعانات گازی نیز مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن سهم شرکت ملی نفت ایران 14.5 درصد تعیین شد؛ همچنین سهم مناطق نفت خیز، گازخیز و مناطق کمتر توسعه یافته هم 3 درصد تعیین شد که نسبت به قبل یک درصد اضافه گردید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet