هدر موبایل
1395/07/25 18:01:09
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراهای مجلس:

سوال کواکبیان و حاجی دلیگانی از وزیر کشور به صحن علنی ارجاع شد/پدیده شاندیز و اتباع بیگانه محور سوالات دو نماینده

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، سوالات مصطفی کواکبیان و حسینعلی حاجی دلیگانی از رحمانی فضلی وزیر کشور درباره وضعیت پرونده پدیده شاندیز و وضعیت اتباع بیگانه برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس ارجاع شد.
سوال کواکبیان و حاجی دلیگانی از وزیر کشور به صحن علنی ارجاع شد/پدیده شاندیز و اتباع بیگانه محور سوالات دو نماینده عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، سوالات مصطفی کواکبیان و حسینعلی حاجی دلیگانی از رحمانی فضلی وزیر کشور درباره وضعیت پرونده پدیده شاندیز و وضعیت اتباع بیگانه برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43572.jpg سوال,کواکبیان,و,حاجی,دلیگانی,از,وزیر,کشور,به,صحن,علنی,ارجاع,شد/پدیده,شاندیز,و,اتباع,بیگانه,محور,سوالات,دو,نماینده Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: نشست امروز با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و با هدف بررسی 18 سوال نمایندگان از جمله جلال محمود زاده، نادر قاضی پور، احمدعلی رضابیگی، مصطفی کواکبیان، حسینعلی حاجی دلیگانی، مهرداد لاهوتی، محمدرضا امیرحسنخانی، محمد جواد فتحی، احمدعلی پورمختار، محمدرضا پور ابراهیمی و عباس گودرزی برگزار شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از 18 سوال مطرح شده حدود هشت نفر از طرح سوال خود از وزیر کشور انصراف دادند و در مورد حدود هشت سوال نیز مقرر شد که از سوی معاونان وزیر کشور مطالبات و دغدغه های نمایندگان پیگیری شود.

وی با اعلام اینکه سوالات مصطفی کواکبیان و حسینعلی حاجی دلیگانی از رحمانی فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس ارجاع شد، گفت: سوال حاجی دلیگانی در مورد علت حضور هزاران اتباع بیگانه در کشور، نبود آمار دقیق از جمعیت این افراد و نبود نظارت بر آن ها بود که وی پس از استماع صحبت های وزیر کشور، از پاسخ های وزیر قانع نشد و در نهایت سوال به صحن علنی ارجاع شد.

سلیمی افزود: در نشست امروز کمیسیون شوراها، همچنین سوال کواکبیان از وزیر کشور درباره وضعیت سهامداران پدیده شاندیز به صحن علنی مجلس ارجاع شد تا رحمانی فضلی در نشست علنی پارلمان به این سوال پاسخ دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، ادامه داد: در نشست صبح امروز هیأت رئیسه این کمیسیون نیز سیاست های ابلاغی رهبری درباره انتخابات مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که دولت، مرکز پژوهش ها و کمیسیون شوراها، لایحه ای را برای تحقق فرامین رهبری تدوین کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet