روز مجلس
1388/02/27 16:34:00
سرویس صحن

نماینده شادگان:وضعیت اشتغال جوانان و کشاورزان در خوزستان نگران کننده است

**ناصری نژاد نماینده شادگان گفت: برخلاف تصور، برخی از مشکلات مردم خوزستان، از جمله اشتغال جوانان، وضعیت کشاورزان نگران کننده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی، به عنوان ناطق میان دستور جلسه علنی امروز یکشنبه اظهار داشت: با رعایت انصاف و نقد منصفانه باید گفت این دولت در سیاست خارجی و در راستای سیاست‌های کشور به درستی عمل کرده است.

وی افزود: حمایت جدی رئیس جمهور از آرمان‌‌های حمایت فلسطین، طرح مسئله هولوکاست، مقابله با تهدیدهای دشمنان خارجی و گرفتن حالت تهاجمی برای دفاع از کشور از مهمترین ویژگی‌های دولت نهم بوده است.

ناصری نژاد با بیان اینکه دولت نهم در بحث انرژی هسته‌ای بهترین مواضع ممکن را داشته است، ادامه داد: دولت در بحث هسته‌ای از حالت دفاعی خارج شده و از حق مسلم کشور دفاع کرد.

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: تلاش صادقانه دولت خدمتگزار در جهت رسیدگی به مشکلات مردم نیز برای همگان مشهود است و نباید خدمات و تلاش‌های دولت نهم را فراموش کنیم.

ناصری نژاد با اشاره به مشکلات استان خوزستان، با اینکه دولت نهم در خدمت رسانی به کشور موفق عمل کرده، اما متاسفانه مشکلات مردم خوزستان هنوز باقی مانده است، افزود: برخلاف تصور برخی از مشکلات مردم خوزستان، از جمله اشتغال جوانان، وضعیت کشاورزان نگران کننده است.

وی خاطرنشان کرد: عدم سرمایه گذاری داخلی در خوزستان از عواملی است که موجب افزایش بیکاری در این استان شده است، امیدواریم با حمایت دولت از سرمایه‌گذاری در استان خوزستان مشکلات بیکاری در این استان حل شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه خشکسالی‌های اخیر موجب افزایش مشکلات کشاورزان در خوزستان شده است، اضافه کرد: کاسه صبر مردم این استان به دلیل عدم اشتغال جوانان و کشاورزان لبریز شده است.

ناصری نژاد تاکید کرد: متاسفانه دولت نهم در بخش کشاورزی نتوانسته مشکلات مردم خوزستان را حل کند، در حالی که شهرستان‌های جنوبی استان از عدم وجود آب شرب رنج می‌برند، برای استفاده از آن هزینه بسیاری را نیز می‌پرازند.

وی اضافه کرد: مشکلات مردم خوزستان در فصل زمستان بسیار زیاد شده و برخی از روستائیان مجبور به ترک خانه خود شده‌اند.

نماینده شادگان ضمن درخواست از رئیس جمهور برای توجه به مشکلات مردم خوزستان، گفت: قطع برق یک ساعته در تهران منجر به عذرخواهی وزیر نیرو از مردم تهران می‌شود اما متاسفانه برای مشکلات مردم خوزستان کسی پاسخگو نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet