هدر موبایل
1395/07/26 14:34:49
سرویس سیاسی
بختیار:

بهره برداری رژیم صهیونیستی از آتش سوریه/ نگاه ها باید بر رژیم اشغالگر قدس متمرکز شود

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: از آن جائی که رژیم صهیونیستی یک رژیم اشغالگر است و نگاه‌ها باید به سمت رژیم صهیونیستی معطوف باشد ولی این رژیم با بازیگری‌هایی که انجام می‌دهد، توانسته است نگاه‌ها را از سمت خود منحرف سازد تا همه و بر روی سوریه متمرکز شوند.
بهره برداری رژیم صهیونیستی از آتش سوریه/ نگاه ها باید بر رژیم اشغالگر قدس متمرکز شود عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: از آن جائی که رژیم صهیونیستی یک رژیم اشغالگر است و نگاه‌ها باید به سمت رژیم صهیونیستی معطوف باشد ولی این رژیم با بازیگری‌هایی که انجام می‌دهد، توانسته است نگاه‌ها را از سمت خود منحرف سازد تا همه و بر روی سوریه متمرکز شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104402591179.jpg بهره,برداری,رژیم,صهیونیستی,از,آتش,سوریه/,نگاه,ها,باید,بر,رژیم,اشغالگر,قدس,متمرکز,شود Icana

علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: آمریکایی‌ها و غربی‌ها متوجه شدند که عدم حضور ایران در مذاکرات پیرامون بحران سوریه سبب می‌شود که مذاکرات به خوبی پیش نرود و نتیجه ای حاصل نشود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مذاکراتی که بدون حضور ایران در خصوص سوریه انجام می‌شد، اثر بخشی لازم وجود نداشت، بیان کرد: عربستانی‌ها اصرار داشتند که ایران حضور نداشته باشد ولی درنهایت آن ها قافیه را باختند.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سایر کشورها متوجه شدند که ایران باید در مذاکرات پیرامون سوریه حضور داشته باشد، ادامه داد: حضور جمهوری اسلامی ایران در این مذاکرات فعال و موثر بوده است و به اتمام جنگ در سوریه کمک می کند.

بختیار با بیان اینکه مذاکرات با حضور ایران می تواند به پایان عمر تروریست های تکفیری در سوریه منجر شود، متذکر شد: رژیم صهیونیستی در موضوع سوریه بازیگری می کند و مانع از این می شوند که صلحی در منطقه و ملت سوریه محقق شود.

وی افزود: رژیم صهیونیستی به دنبال این است که با روشن بودن آتش در سوریه، بیشترین بهره را انجام ببرد.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: از آن جائی که رژیم صهیونیستی یک رژیم اشغالگر است و نگاه‌ها باید به سمت رژیم صهیونیستی معطوف باشد ولی با این بازیگری‌ها، این رژیم توانسته است نگاه‌ها را از سمت خود منحرف سازد تا همه و بر روی سوریه متمرکز شوند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران باید فعالانه در مذاکرات حضور داشته باشد و قطعا با حضور ایران مشکلات سوریه نیز حل می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet