هفته دفاع مقدس
1395/07/26 16:25:45
سرویس اقتصادی
سعیدی مبارکه مطرح کرد:

افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی نیازمند ارائه مشوق است

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:متولیان بخش اشتغال شرایط را برای صادرات خدمات فنی و مهندسی تسهیل کنند و دراین راستا باید انگیزه های لازم مانند ارائه جوایزصادراتی به صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی مدنظر باشد.
افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی نیازمند ارائه مشوق است عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:متولیان بخش اشتغال شرایط را برای صادرات خدمات فنی و مهندسی تسهیل کنند و دراین راستا باید انگیزه های لازم مانند ارائه جوایزصادراتی به صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی مدنظر باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105445743859.jpg افزایش,صادرات,خدمات,فنی,و,مهندسی,نیازمند,ارائه,مشوق,است Icana

زهرا سعیدی مبارکه درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص صادرات خدمات فنی و مهندسی گفت: باید از توسعه صادرات غیرنفتی در کشور حمایت شود و صادرات خدمات فنی و مهندسی در  این راستا است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی،ادامه داد:باید پذیرفت تعداد نیروی تحصیل کرده در کشور بالا است و این یک ظرفیت برای کشور محسوب می شود که باید از آن در جهت توسعه اقتصادی استفاده کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ،افزود:باید مسئولان و متولیان بخش اشتغال شرایط را برای صادرات خدمات فنی و مهندسی تسهیل کنند و دراین راستا باید انگیزه های لازم مانند ارائه جوایزصادراتی به صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی مدنظر باشد.

سعیدی،گفت:درحوزه فنی و مهندسی توان کشور بالا است،بنابراین هماهنگی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و وزارت خارجه می تواند زمینه اعزام نیروهای متخصص ایرانی را به خارج از کشور فراهم کند

وی ادامه داد:حضور در عرصه تجارت جهانی ایجاب می کند؛از تمامی ظرفیت های کشور استفاده کرد،بنابراین اعزام نیروی تحصیل کرده می تواند ارز آوری مناسبی برای کشور به همراه داشته باشد.

سعیدی افزود:در بخش های مسکن و راهسازی ظرفیت های خوبی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی وجود دارد.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:پس از توافق هسته ای باید حمایت های بیشتری از صادرات خدمات فنی و مهندسی انجام شود و به این موضوع توجه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet