هدر موبایل
1395/07/27 08:50:57
سرویس صحن
با رأی موافق نمایندگان؛

لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و ارمنستان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شد

نمایندگان مردم در خانه ملت با ارسال لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان به مجمع تشخیص مصلحت نظام موافقت کردند.
لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و ارمنستان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شد نمایندگان مردم در خانه ملت با ارسال لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان به مجمع تشخیص مصلحت نظام موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105113076362.jpg لایحه,موافقتنامه,انتقال,محکومان,به,حبس,بین,ایران,و,ارمنستان,به,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام,ارسال,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 27 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، با ارسال لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان به مجمع تشخیص مصلحت نظام با 167 رأی موافق، 20 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 241 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

بر این اساس در ماده واحده لایحه مذکور آمده است: موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان مشتمل بر یک مقدمه و 22 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

همچنین در تبصره لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان آمده است: در اجرای ماده 20 این موافقتنامه رعایت اصول هفتاد و هفتم و یکصد و بیست و پنجم قانون اساسی و در اجرای ماده 21 آن رعایت اصل یکصد و سی و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet