هدر موبایل
1395/07/27 09:07:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خدابخشی:

تعهدات خارج از بودجه سنواتی ممنوع شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از ممنوع شدن ایجاد تعهداتی که بار مالی مازاد بر ارقام مندرج در بودجه سنواتی دارد خبر داد.
تعهدات خارج از بودجه سنواتی ممنوع شد سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از ممنوع شدن ایجاد تعهداتی که بار مالی مازاد بر ارقام مندرج در بودجه سنواتی دارد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104546541625.jpg تعهدات,خارج,از,بودجه,سنواتی,ممنوع,شد, Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد خدابخشی با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: یکی از مصوبات کمیسیون این بود که فعالیت ها و ایجاد تعهداتی که بار مالی مازاد بر ارقام مندرج در بودجه سنواتی را موجب شود ممنوع است.

وی تصریح کرد: برخی تعهداتی ایجاد می شود که دولت قادر نیست به این تعهدات عمل کند و در نتیجه مردم بدبین می شوند بنابراین تعهدات اینچنینی که بیشتر از ارقام مندرج در بودجه سنواتی باشد، ‌در برنامه ششم ممنوع شد.

خدابخشی ادامه داد: مصوبه دیگر اینکه دولت می تواند حداکثر تا 15 درصد منابع را در قالب لوایح بودجه سنواتی جا به جا کند و یا افزایش دهد .

به گزارش صدا و سیما؛ سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: البته دولت جدول منابع و مصارف را در لایحه برنامه ششم توسعه ارائه کرده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet