هدر موبایل
1395/07/27 12:38:00
سرویس اقتصادی
زارع مطرح کرد:

ارتقا صنعت بانکداری کشور نیازمند توسعه بانکداری مجازی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توسعه بانکداری مجازی گفت: برای توسعه بانکداری مجازی باید بانک مرکزی با هماهنگی با رسانه ها فرهنگ سازی لازم را انجام دهند به دلیل اینکه با انجام کار، صنعت بانکداری کشور ارتقا می یابد.
ارتقا صنعت بانکداری کشور نیازمند توسعه بانکداری مجازی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توسعه بانکداری مجازی گفت: برای توسعه بانکداری مجازی باید بانک مرکزی با هماهنگی با رسانه ها فرهنگ سازی لازم را انجام دهند به دلیل اینکه با انجام کار، صنعت بانکداری کشور ارتقا می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/118954.jpg ارتقا,,صنعت,بانکداری,کشور,نیازمند,توسعه,بانکداری,مجازی Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره بانکداری مجازی گفت: در دنیای امروز حجم مبادلات بانکی و تجارت مجازی افزایش یافته است بنابراین برای تسهیل امور بانکی باید از ظرفیت بانکداری مجازی استفاده کرد.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید توجه داشت در بانکداری مجازی تمامی امور مربوط به واریز و دریافت پول و همچنین انتقال وجه، و حتی مبادله اسناد بین بانک ها با تمام کشورهای جهان از طریق رایانه انجام می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: با توسعه بانکداری مجازی نیاز به شعب فیزیکی بانک ها کاهش می یابد و این موضوع نقش مهمی در صرفه جویی در وقت مشتریان و همچنین کاهش هزینه ها دارد.

زارع ادامه داد: برای توسعه اقتصاد باید به موضوع بانکداری مجازی توجه جدی شود و بانک مرکزی در این راستا اقدامات لازم را انجام دهد و انجام این مهم باید در اولویت باشد.

تسهیل امور بانکی مشتریان در گرو رشد بانکداری مجازی

وی گفت: بانکداری مجازی شرایطی را فراهم می کنند مردم با سهولت، امنیت و با سرعت در هر زمانی به خدمات متنوع بانکی دسترسی داشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای توسعه بانکداری مجازی باید بانک مرکزی با هماهنگی با رسانه ها، فرهنگ سازی لازم را انجام دهند به دلیل اینکه با انجام کار، صنعت بانکداری کشور ارتقا می یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet