ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/27 13:30:04
سرویس فرهنگی
سعیدی مبارکه:

وزارت ورزش باید با ابلاغ شاخص‌های معین، مانع از اعمال سلایق شخصی در ورزش بانوان شود

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه تصمیماتی که توجیه قانونی ندارند تکدرخاطر بانوان ورزشکار را به دنبال خواهد داشت، افزود: وزارت ورزش باید با ابلاغ شاخص‌های معین، مانع از اعمال سلایق شخصی در ورزش بانوان شود.
وزارت ورزش باید با ابلاغ شاخص‌های معین، مانع از اعمال سلایق شخصی در ورزش بانوان شود عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه تصمیماتی که توجیه قانونی ندارند تکدرخاطر بانوان ورزشکار را به دنبال خواهد داشت، افزود: وزارت ورزش باید با ابلاغ شاخص‌های معین، مانع از اعمال سلایق شخصی در ورزش بانوان شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105260579636.jpg وزارت,ورزش,باید,با,ابلاغ,شاخص‌های,معین،,مانع,از,اعمال,سلایق,شخصی,در,ورزش,بانوان,شود Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلوگیری از ورود بانوان خبرنگار و عکاس به سالن دیدار دوستانه فوتسال بانوان ایران و روسیه و توضیح فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه "صلاح ندیده‌اند" این بازی پوشش رسانه‌ای داده شود، گفت: بهتراست مسئولان فدراسیون فوتبال توضیحات لازم را برای رفع ابهامات موجود ارائه دهند چراکه هر صلاح و مصلحتی توضیحاتی در پشتوانه خود دارد؛ بنابراین بهتراست توضیحات کامل خود را کامل اعلام کنند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصمیماتی که توجیه قانونی ندارند تکدرخاطر بانوان ورزشکار را به دنبال خواهد داشت، افزود: رسانه‌ای شدن این بازی با توجه به حجاب خوب ورزشکاران می‌توانست بُرد جهانی و داخلی پیدا کند و زحمت و تلاش‌های ورزشکاران بانوان نیز دیده شود.

وی ادامه داد: ادعای مسئولان ذی‌ربط مبنی بر مصلحت‌سنجی نسبت به عدم رسانه‌ای شدن این بازی تاکنون هیچ دلیلی روشنی در پی نداشته لذا باید توضیح دهند تا تصور اعمال سلیقه شخصی از سوی آن‌ها بیش از این بسط پیدا کند.

سعیدی مبارکه با بیان اینکه به زودی طی نامه‌ای از فدراسیون فوتبال توضیح این تصمیم‌شان را پرسش خواهد کرد، گفت: باید به ورزش بانوان به صورت اصولی و مطابق با شرع و عرف نگاه کرد و اعمال سلیقه‌هایی که می‌تواند تبعات غیرقابل جبرانی برای ایران در جوامع بین‌المللی داشته باشد کنار گذاشت.

عضو فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد: وزیر ورزش و جوانان نیز باید با ابلاغ شاخص‌های مشخص مانع از اعمال سلیقه شخصی در ورزش بانوان شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet