هدر موبایل
1395/08/09 12:35:59
سرویس سیاسی
صادقی:

ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه انتخابات با توجه به خطر این موضوع از جانب رهبر انقلاب ابلاغ شد

نماینده مردم تهران در مجلس موضوع ممنوعیت ورود نیروهای مسلح در انتخابات سابقه طولانی دارد، بیان کرد: از زمان حضرت امام خمینی (ره)، ایشان رسما نیروهای نظامی را از حضور در دسته بندی‌های سیاسی  منع کرده بودند.
ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به عرصه انتخابات با توجه به خطر این موضوع از جانب رهبر انقلاب ابلاغ شد نماینده مردم تهران در مجلس موضوع ممنوعیت ورود نیروهای مسلح در انتخابات سابقه طولانی دارد، بیان کرد: از زمان حضرت امام خمینی (ره)، ایشان رسما نیروهای نظامی را از حضور در دسته بندی‌های سیاسی  منع کرده بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603100047991542.jpg ممنوعیت,ورود,نیروهای,مسلح,به,عرصه,انتخابات,با,توجه,به,خطر,این,موضوع,از,جانب,رهبر,انقلاب,ابلاغ,شد Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ممنوعیت ورود نیروهای مسلح در دسته‌بندی‌های سیاسی و جناحی انتخاباتی و جانبداری از داوطلبان که در سیاست‌های کلی انتخابات نیز به این موضوع اشاره شده است، اظهار داشت: در آخرین نطق خود به این موضوع پرداخته‌ام، این موضوع به خوبی در سیاست‌های کلی انتخابات از سوی رهبری معظم انقلاب اعلام شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع ممنوعیت ورود نیروهای مسلح به انتخابات سابقه طولانی دارد، بیان کرد: از زمان حضرت امام خمینی (ره) ایشان رسما نیروهای نظامی را از حضور در دسته بندی‌های سیاسی منع کرده‌اند.

وی افزود: نیروهای مسلح اگر بخواهند به طور مصداقی وارد شوند و حمایت خاصی داشته باشند، این موضوع ممنوع است و با شان و جایگاه این نهاد سازگاری ندارد و به کیان جمهوری اسلامی ایران ضربه می‌زند.

صادقی با بیان اینکه اگر مردم اعتماد نکنند باعث دلسردی و کاهش مشارکت مردم می شود که پیامدهای سوئی دارد، گفت: ضمنا ورود نیروهای مسلح به انتخابات خلاف قانون اساسی و سایر قوانین است.

وی با بیان اینکه به طور حساب شده‌ای این موضوع در سیاست‌های کلس انتخابات اعلام شده است، افزود: اعلام این سیاست  از سوی رهبری از اهمیت زیادی نیز برخوردار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معاون سیاسی سپاه مصاحبه خوبی را در روزهای گذشته انجام داده است و عنوان کرده است که ما با هر کسی که در این زمینه دخالت کند برخورد می‌کنیم، گفت: غیر از سپاه، بسیج نیز می‌تواند در ترغیب مردم برای شرکت در انتخابات فعالیت کند ولی اینکه در دسته بندی‌ها شرکت کنند اقدام صحیحی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet