هدر موبایل
1395/07/28 09:21:53
سرویس اجتماعی
خجسته با اشاره به نشست مجمع نمایندگان استان همدان با معاون اول رئیس جمهور:

جهانگیری قول اتمام پروژه راه آهن استان همدان تا پایان سال را داد

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست با معاون اول ریاست جمهوری مباحث استان همدان از جمله آب شرب، کشاورزی، گردشگری و ساخت پتروشیمی بررسی شد.
جهانگیری قول اتمام پروژه راه آهن استان همدان تا پایان سال را داد رئیس مجمع نمایندگان استان همدان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست با معاون اول ریاست جمهوری مباحث استان همدان از جمله آب شرب، کشاورزی، گردشگری و ساخت پتروشیمی بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104901332686.jpg جهانگیری,قول اتمام,پروژه راه,آهن,استان,همدان,تا,پایان,سال,را,,داد Icana

امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه نمایندگان استان همدان با اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری اظهار داشت: جلسه مفصلی با معاون اول رئیس جمهور داشتیم و مباحث مختلفی از جمله مصوبات سفر استانی ریاست جمهوری مطرح شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست به موضوع راه های مواصلاتی پرداختیم، راه آهن به طور جدی مورد بحث قرار گرفت چرا که  رئیس جمهور در سفری که به استان همدان داشت قول اتمام پروژه خط راه آهن همدان را تا پایان سال مالی 95 داده بود.

وی گفت: جهانگیری دستور ویژه ای در خصوص اتمام این پروژه دادند تا هر چه زودتر به نتیجه برسد، همچنین در خصوص مسئله آب گفت و گو کردیم، چرا که آب شر در همدان با مشکل تامین می شود، قرار بود طبق تعهدات دولت آبی از سد تالوار به همدان سر ریز شود که متاسفانه تا کنون اجرایی نشد به این جهت موضوع را از جهانگیری پیگیری کردیم.

این نماینده اظهار داشت: در بحث گردشگری در استان همدان نیز مباحثی مطرح شد، استان همدان با قدمت و جاذبه تروریستی فراوان در زمینه صنعت گردشگری مغفول مانده است، در این جلسه مبنا شد دولت هماهنگ کند تا سرمایه گذاران ملی و بین المللی در همدان در زمینه گردشگری شروع به کار کنند.

خجسته عنوان کرد: زیر ساخت های لازم برای توسعه گردشگری از جمله  فرودگاه اتوبان، آزاد راه و  هتل در همدان در حال فراهم شدن است این امکانات فرصت جذب گردشگر و در نهایت اشتغالزایی برای جوانان را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه استان همدان استان کشاورزی بود، ادامه داد: در حال حاضر به دلیل مشکلات آب، در بخش کشاورزی با بحران روبه رو شدیم که مسئله را با جهانگیری بررسی کردیم و خواهان مکانیزه شده کشاورزی را داشتیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی بیان اینکه جهانگیری قول پرداخت کامل اعتبارات استان همدان تا پایان سال را داد، افزود: همچنین مقرر شد ایجاد مناطق ویژه اقتصادی و تجاری استان همدان شتاب داده شود و بحث تکمیل دو پتروشیمی که در دولت های گذشته کلنگ زنی شده بود پیگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet