هدر موبایل
1395/07/28 10:50:58
سرویس فرهنگی
سیاوشی با اشاره به تقویت گمانه‌ها مطرح کرد:

صالحی، محتمل‌ترین گزینه برای سرپرستی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از احتمال سرپرستی "سیدعباس صالحی" در وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در صورت کناره‌گیری علی جنتی از این سمت خبر داد.
صالحی، محتمل‌ترین گزینه برای سرپرستی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از احتمال سرپرستی "سیدعباس صالحی" در وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در صورت کناره‌گیری علی جنتی از این سمت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102180216925.jpg صالحی،,محتمل‌ترین,گزینه,برای,سرپرستی,وزارت,فرهنگ,و,ارشاد,اسلامی Icana

طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به گزینه‌های‌ی که ممکن است به عنوان سرپرست سکان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر دست بگیرند اشاره کرد و گفت: طبق شنیده‌ها "سیدعباس صالحی" به عنوان سرپرست وزرات فرهنگ انتخاب خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به یقین تغییر برخی از وزرا با هدف ترمیم کابینه دولت صورت می‌گیرد و امید است این تغییرات دولت را به اهداف خود نزدیک کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "سید عباس صالحی" اکنون در سمت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به کار است./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet