هدر موبایل
1395/07/30 09:54:37
سرویس اقتصادی
فرشادان مطرح کرد:

اجرای نظام جامع مالیاتی لازمه ی جلوگیری از فرارهای مالیاتی/ لزوم بررسی دقیق موضوع اخذ مالیات مضاعف

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به موضوع اخذ مالیات مضاعف از فعالان اقتصادی گفت: اجرای نظام جامع مالیاتی نقش مهمی در مبارزه با فرارهای مالیاتی دارد.
اجرای نظام جامع مالیاتی لازمه ی جلوگیری از فرارهای مالیاتی/ لزوم بررسی دقیق موضوع اخذ مالیات مضاعف عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به موضوع اخذ مالیات مضاعف از فعالان اقتصادی گفت: اجرای نظام جامع مالیاتی نقش مهمی در مبارزه با فرارهای مالیاتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100031333804.jpg اجرای,نظام,جامع,مالیاتی,لازمه,ی,جلوگیری,از,فرارهای,مالیاتی/,لزوم,بررسی,دقیق,موضوع,اخذ,مالیات,مضاعف,, Icana

سیدمهدی فرشادان درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید برلزوم برخورد جدی با فرارهای مالیاتی در کشور،گفت:باید پذیرفت در حال حاضر میزان فرارهای مالیاتی در کشور بالا است.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:برخی فعالان اقتصادی گلایه هایی در خصوص نحوه محاسبه مالیات دارند و بعضا عنوان می کنند از آنها مالیات مضاعف اخذ می شود که باید این موضوع بطور دقیق بررسی شود.

خداحافظی با شیوه های سنتی محاسبه و اخذ مالیات لازمه جلوگیری از فرارهای مالیاتی در کشور 

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:سازمان امورمالیاتی باید به دغدغه های فعالان اقتصادی توجه کنند و این گونه نباشد که تمرکز در زمینه کسب درآمدهای مالیاتی تنها روی فعالان اقتصادی باشد بنابراین باید جلوی فرارهای مالیاتی گرفته شود.   

فرشادان ادامه داد: برای جلوگیری از فرارهای مالیاتی باید از شیوه های سنتی محاسبه و اخذ مالیات در کشور اجتناب کرد.

وی با تاکید برلزوم اجرای نظام جامع مالیاتی در کشور،گفت:باید از تجربه کشورهای موفق در زمینه اخذ مالیات استفاده کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اجرای نظام جامع و یکپارچه مالیاتی باید یکی از اولویت های اساسی در اقتصاد کشور باشد و در جلوگیری از فرارهای مالیاتی نقش مهمی دارد./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet